SPECJALISTA/KA DS. KONTROLINGU I FINANSÓW

SOLIDEXPERT w liczbach
100
inżynierów
6
centrów szkoleniowych
3500
zadowolonych klientów
9500
przeszkolonych osób
5
oddziałów firmy
100
inżynierów
6
3500
9500
5
Kraków
PEŁNY ETAT
UMOWA O PRACĘ
SPECJALISTA/KA
TRYB PRACY: STACJONARNY

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Współudział w tworzeniu prognoz wieloletnich,
  • Przygotowywanie rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń,
  • Ocena rentowności transakcji sprzedaży i inwestycji na etapie ich planowania oraz po realizacji: według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • Kontrola poprawności przypisania kosztów do miejsc ich powstawania,
  • Sporządzanie bieżących oraz okresowych analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki,
  • Automatyzacja i optymalizacja narzędzi kontrolingowych oraz standaryzacja istniejących procesów raportowania,
  • Udział w przygotowywaniu i realizowaniu płatności,
  • Przygotowywanie danych do wniosków na dotacje oraz analiza osiągniętych wyników związanych z dofinansowaniami projektowymi.

Co najbardziej docenimy:

  •  Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse lub pokrewne),
  •  Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •  Bardzo dobra znajomość pracy w pakiecie MS Office oraz doskonała umiejętność posługiwania
    się arkuszami kalkulacyjnymi i wykorzystania baz danych,
  •  Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej,
  •  Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  •  Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie,
  •  Bardzo dobra organizacja pracy własnej i dokładność,
  •  Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  •  Umiejętność pracy pod presją czasu.

Chcemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Właściwe wdrożenie na stanowisku pracy
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz
    do karty Multisport)
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego w formie on-line
  • Ciekawą prace w zgranym zespole i możliwość rozwoju
  • Pyszną kawę i zawsze duży wybór herbat
Poznaj nas!
Zapraszam do przesyłania zgłoszeń na opisane poniżej stanowisko.
Jeżeli nie ma oferty pracy jaka Cię interesuje, to nadal zachęcamy do wysyłania CV, być może stworzymy etat właśnie dla Ciebie.