SPECJALISTA/KA TECHNICZNY/A DS. CAD

SOLIDEXPERT w liczbach
100
inżynierów
6
centrów szkoleniowych
3500
zadowolonych klientów
9500
przeszkolonych osób
5
oddziałów firmy
100
inżynierów
6
3500
9500
5
Warszawa
PEŁNY ETAT
UMOWA O PRACĘ
Specjalista
TRYB PRACY: HYBRYDOWY/STACJONARNY

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi CAD 3D takich jak SOLIDWORKS,
  • Inventor, Solid Edge, NX, CATIA, itp.
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem, dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole,
  • samoorganizacja, terminowość i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Doświadczenie na stanowisku trenera, konsultanta lub pokrewnym,
  • Podstawowa znajomość z obszaru IT: sprzęt komputerowy, infrastruktura serwerowa i sieciowa,
  • Dobrą znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B.

Co najbardziej docenimy:

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość zagadnień analizy strukturalnej, kinematycznej, mechaniki płynów.

Chcemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia produktowe i wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Wspólny samochód do celów służbowych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport),
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego,
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów,
  • Pyszną kawę i szeroki wybór herbat : )
Poznaj nas!
Zapraszam do przesyłania zgłoszeń na opisane poniżej stanowisko.
Jeżeli nie ma oferty pracy jaka Cię interesuje, to nadal zachęcamy do wysyłania CV, być może stworzymy etat właśnie dla Ciebie.