Przewodnik
po 3DEXPERIENCE

Projektowanie/inżynieria

Doskonały produkt wymaga znakomitego projektu

Przy rosnącej potrzebie wytwarzania lepszej jakości produktów szybciej i niższym kosztem, firmy starają się usprawniać swoje procesy organizacji pracy. Rozwiązanie do rozwoju produktów, które zapewnia wszystkie narzędzia w jednym środowisku, eliminuje potrzebę czasochłonnej konwersji danych między działami, co zapobiega błędom i lukom w analizie. Dzięki rozwiązaniom 3DEXPERIENCE WORKS prace obejmujące proces od pomysłu do końcowego montażu mogą się teraz odbywać równolegle w jednym dobrze zintegrowanym i zarządzanym systemie.

W ramach tego procesu projektanci i inżynierowie muszą zrównoważyć wymagania funkcjonalne, które spełniają założenia projektowe i wymagania klientów. Projektanci muszą także brać pod uwagę czynniki ludzkie — estetykę, funkcjonalność, łatwość obsługi, dostosowanie do przeznaczenia i jakość. Rozwiązania 3DEXPERIENCE WORKS pomagają również spełnić te wymagania w całym cyklu rozwoju produktu.

Wybierz domenę rozwiązań 3DEXPERIENCE

Mechanika
Przyśpiesz faze projektowania - rozwiązania 3DEXPERIENCE umożliwiają szybkie opracowywanie produktów mechanicznych.
Kształt i styl
Wzbogać swoje projekty o funkcjonalny i nowoczesny design
Systemy wyposażenia
Poprawa jakości układów elektrycznych i układów przepływu płynów, skrócenie czasu projektowania i zmniejszenie kosztów materiałów poprzez optymalizację projektu logicznego i fizycznego

Pobierz EBOOK "Czy 3DEXPERIENCE zastąpi SOLIDWORKS?"

...ile kosztuje to rozwiązanie oraz czy można je testować? Jakie możliwości ma Platforma 3DEXPERIENCE? Pobierz już teraz blisko 60 stron bezpłatnej, ale bezcennej wiedzy branżowej.
Pobierz EBOOK

Jesteś zainteresowany/a rozwiązaniami 3DEXPERIENCE?

Uzupełnij formularz, nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.
Wyślij wiadomość