MODSIM – poznaj nowe podejście do modelowania i symulacji w inżynierii

27/10/2023
ONLINE
10:00
Czy chcesz aby Twoja firma była bardziej skuteczna i efektywna w procesie projektowania i symulacji? Dołącz do naszego webinaru podczas którego przedstawimy nowe, innowacyjne podejście MODSIM, które czyni symulację szeroko dostępną dla firm każdej wielkości oraz wszystkich użytkowników pracujących nad poszczególnymi etapami rozwoju produktu.
Do wydarzenia
pozostało:
-
Dni
-
Godzin
-
Minut
-
Sekund

Korzyści

Wiedza

Webinar pozwoli uczestnikom zapoznać się z nowatorskim podejściem do modelowania i symulacji w inżynierii, jakim jest MODSIM. Będą mieli okazję dowiedzieć się, jak ta technologia może rewolucjonizować proces projektowania i symulacji.

Dostępność dla różnych firm

Dzięki MODSIM oraz Platformie 3DEXPERIENCE w środowisku chmurowym, symulacja staje się bardziej dostępna dla firm każdej wielkości. To oznacza, że nawet mniejsze przedsiębiorstwa mogą korzystać z zaawansowanych narzędzi symulacyjnych.

Wymiana opinii

Webinar daje możliwość wymiany opinii, zadawania pytań i szukania rozwiązań właściwych dla swojego przedsiębiorstwa.

Dodatkowe rabaty

Jako uczestnik webinaru otrzymasz specjalny rabat -40% na szkolenia z zakresu ról symulacyjnych.

Weź udział w webinarze i poznaj nowe podejście do modelowania i symulacji w inżynierii!

Dotychczas proces projektowania i symulacji odbywał się w osobnych działach, często izolowanych od siebie. Podejście MODSIM zmienia tę sytuację, umożliwiając zespołom inżynierów, projektantów i analityków ścisłą współpracę już na wczesnym etapie rozwoju produktu. Dzięki platformie 3DEXPERIENCE i chmurowemu środowisku modelowania, symulacji oraz współpracy, MODSIM pozwala dokładnie zrozumieć i przewidzieć zachowanie produktu, jeszcze zanim zostanie on w pełni zaprojektowany.

Dołącz do naszego webinaru, aby dowiedzieć się, jak MODSIM i platforma 3DEXPERIENCE mogą przekształcić proces projektowania i symulacji w Twojej firmie, przyspieszając wprowadzanie produktów na rynek.

Agenda wydarzenia

10.00

Mateusz SZTANGRET

Główny specjalista techniczny ds. CAD i SIM

Władysław HAMIGA

Specjalista techniczny ds. SIM

Agenda

1. Platforma 3DEXPERIENCE jako miejsce spotkań Konstruktorów i Inżynierów obliczeniowców
2. Przegląd ról CATIA i SIMULIA na Platformie 3DEPERIENCE
3. MODSIM czyli nowoczesne podejście do modelowania i symulacji
4. Praktyczny przykład Live - pokaz na żywo, jak MODSIM może być wykorzystywane do rozwiązywania rzeczywistych problemów symulacyjnych
5. Sesja Q&A

11.00

Zapraszamy do aktywnego udziału.

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA WYDARZENIE

[WEBINAR] 3DEXPERIENCE dla startupów: Jak uzyskać SOLIDWORKS i PLM za darmo?

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej