aktualności

Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów 2019

Podczas tych targów, osoby które podjęły już wybór zawodu (uczniowie szkół technicznych oraz zawodowych) prezentują nabyte przez nich umiejętności na ponad 100 stoiskach przygotowanych we współpracy  z przedsiębiorcami.

Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów w Małopolsce

WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ
Termin: 21-23 marca 2018

Czas trwania: 3 dni
Miejsce: EXPO Kraków, ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie
Stanowisko: A17

Podczas tych targów, osoby które podjęły już wybór zawodu (uczniowie szkół technicznych oraz zawodowych) prezentują nabyte przez nich umiejętności na ponad 100 stoiskach przygotowanych we współpracy  z przedsiębiorcami. Daje to możliwość młodszym uczniom obserwowania pracy realnie wykonywanej w ramach danej specjalizacji np. zakresu mechaniki czy inżynierii produkcji.  Dzięki temu mogą zobaczyć pracę w warunkach sprzętowych a nawet sami podjąć się wykonania jakiegoś zadania.  Targi te dają również możliwość poszerzenia horyzontów i zaznajomienia się z branżami, które wcześniej były obce w najbliższym otoczeniu. Dodatkowo uczniowie podczas wydarzenia mogą zaczerpnąć porady u doradców zawodowych, prowadzących konsultacje na Festiwalu.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Zawodów będziemy obecni na stanowisku A17 razem z Zespołem Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie. Zachęcamy do darmowego udziału w tragach i oczywiście do spotkania z nami na stanowisku!

,

zapisz się na newsletter

Jesteś zainteresowany certyfikacją SOLIDWORKS?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej