Targi STOM 2024

19/03/2024
10:00
Kolejna okazja do spotkań branżowych nadarzy się już w marcu 2024 r. w Targach Kielce. To już XVII edycja Targów STOM-TOOL najważniejszego wydarzenia poświęconego narzędziom i maszynom CNC. Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL są kluczowym elementem corocznego przemysłowego cyklu.
Do wydarzenia
pozostało:
-
Dni
-
Godzin
-
Minut
-
Sekund

Widzimy się na targach STOM-TOOL 2024 już 19 marca!

Jak co roku przemysłowy cykl spod znaku STOM odbędzie się wiosną i potrwa aż cztery dni! 

W zeszłym roku a dokładnie 2023 organizacja targów w kieleckim ośrodku przebiegła rewelacyjnie i z pełnym sukcesem. Podczas wydarzenia zostały zajęte wszystkie hale, pojawiło się 600 wystawców, a także około 19 tysięcy uczestników. Następne takie spotkanie odbędzie się już 19 marca i potrwa do 22 marca 2024 roku.

Kto może pojawić się na tegorocznych targach STOM-TOOL?

Tak naprawdę na wydarzeniu w katowickim ośrodku mogą pojawić się przedstawiciele każdej branży, w której pojawią się różne maszyny, narzędzia, lasery, pomiary, czy prototypowanie.

Dlaczego warto wybrać się na targi STOM-TOOL 2024?

Targi STOM-TOOL to wystawa, która jest podstawowym i istotnym aspektem Przemysłowej Wiosny, która osiągnęła sukces nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Na targach nie zabranie także biznesowych rozmów, prezentacji nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek, czy frezarek. Pokazane zostaną również cięcia metali i technologii laserowych, a goście dodatkowo mogą spodziewać się kreatywnych prezentacji w Salonie Technologii Obróbki Metali. W ramach przemysłowego cyklu pojawią się także wydarzenia takie jak: STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA, czy WIRTOPROCESY.

Gdzie możesz spotkać nasz zespół SOLIDEXPERT?

Targi STOM-TOOL to jedno z najważniejszych eventów na których nie może zabraknąć także naszych specjalistów od SOLIDEXPERT. W katowickim ośrodku znajdziesz nas na stanowisku C-12 na Hali C. 

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej