aktualności

3DEXPERIENCE Certification Center – nowa platforma certyfikacyjna SOLIDWORKS, SIMULIA, DELMIA i ENOVIA

Od teraz certyfikacja SOLIDWORKS prowadzona jest na platformie 3DEXPERIENCE Certification Center. Tylko w kwietniu możesz skorzystać z darmowej certyfikacji CSWA- Additive Manufacturing.  Skorzystaj z promocji.

Certyfikacja SOLIDWORKS – potwierdź swoje umiejętności techniczne

Każda osoba korzystająca z rozwiązań SOLIDWORKS ma również możliwości certyfikacji, potwierdzając tym samym swoje umiejętności techniczne SOLIDWORKS. Certyfikacja to świetny sposób potwierdzenia znajomości programu oraz wiedzy w danym obszarze, który bardzo dobrze przyjął się w środowisku konstruktorów CAD. Ten sposób potwierdzania umiejętności pracy w SOLIDWORKS jest także uznawany przez firmy, które poszukują pracowników ze znajomością tego właśnie rozwiązania. Producent programu jest tego świadomy i w związku z tym umożliwia certyfikację użytkowników w wielu obszarach pracy, dodając co pewnie czas nowe certyfikaty do swojego portfolio. Aktualnie w ofercie SOLIDWORKS znajduje się 17 certyfikatów, które pozwalają potwierdzić umiejętności z różnych obszarów pracy. Użytkownicy programu mogą certyfikować się m.in. z obszaru zaawansowanego projektowania, Simulation, Electrical czy MBD. Pełna lista certyfikatów oraz szczegóły certyfikacji dostępne są na naszym blogu.

Certyfikacja SOLIDWORKS krok po kroku

Nowa platforma certyfikacyjna

Do tej pory certyfikacja SOLIDWORKS prowadzona była na platformie SOLIDWORKS Certification Center. W związku z rozpoczętym pod koniec roku 2018 procesem integracji platform certyfikacji dla rozwiązań SOLIDWORKS, CATIA, SIMULIA i ENOVIA powstała jedna, zintegrowana platforma certyfikacyjna – 3DEXPERIENCE Certification Center. Dzięki integracji, platforma udostępnia użytkownikom możliwość certyfikacji aż 30 różnych obszarów. Użytkownicy w ramach jednego konta mogą logować się do platformy i prowadzić certyfikację dla SOLIDWORKS, CATIA, DELMIA i SIMULIA. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymują dostęp do wszystkich swoich certyfikatów w jednym miejscu!

3DExperience Certification Center

Nowa platforma certyfikacyjna została wdrożona w życie 1 kwietnia br.. W celu zalogowania się do niej należy wpisać w przeglądarce adres https://3dexperience.virtualtester.com. Dane logowania pozostają takie same jak do tej pory, a zmiany, które zostały wprowadzone są niewielkie. Zmianie uległa jedynie kolorystyka i obrazy, a także wybrane słowa. W najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie katalogu o dodatkowe certyfikaty CATIA, SIMULIA, ENOVIA i DELMIA.

Największa zmiana dotyczy aplikacji TesterPRO Client. Sama funkcjonalność platformy nie zmienia się, największa zmiana dotyczy jej kolorystyki.

Po zalogowaniu się lub utworzeniu konta certyfikacyjnego pojawi się nowy ekran, na którym należy wybrać rozwiązanie, którego ma dotyczyć zdawany egzamin:

Następnie po wybraniu rozwiązania, pojawi się lista dostępnych egzaminów:

Zachęcamy do zapoznania się z odświeżoną wersją platformy i oczywiście certyfikacji. W niedługim czasie platforma zostanie zaktualizowana o nowe funkcje oraz certyfikaty!

Darmowa certyfikacja CSWA – Additive Manufacturing w kwietniu

W związku z uruchomieniem nowej platformy certyfikacyjnej:

Tylko w kwietniu certyfikat SOLIDWORKS – Additive Manufacturing Associate o wartości 49,95$ jest darmowy dla wszystkich osób, które przystąpią do certyfikacji z tego tematu!

Zapraszamy do zapoznania się z platformą i oczywiście do darmowej certyfikacji z obszaru podstawowej wiedzy nt. druku 3D! Więcej na temat egzaminu można przeczytać  TUTAJ.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

office@solidexpert.com | 12 626 06 00

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej