3DEXPERIENCE World 2020 - Zarejestruj się już dziś! - SOLIDEXPERT

3DEXPERIENCE World 2020 – Zarejestruj się już dziś!

 

 

Świat przechodzi globalną transformację pod kątem tego, jak odkrywamy, projektujemy, tworzymy i wzbogacamy nasze doświadczenia.

Podczas wydarzenia 3DEXPERIENCE World 2020 członkowie różnorodnej społeczności projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i liderów biznesowych wspólnymi siłami przedstawią innowacyjne technologie na miarę nowych czasów — napędzając tym samym rewolucję przemysłową, która odmieni nasz sposób myślenia, pracy i życia. Nadeszła Twoja kolej, aby stać się częścią tej transformacji.

 

Dowiedz się dlaczego warto wziąć udział w 3DEXPERIENCE World 2020!

NAUKA

Ponad 350 sesji umożliwi Ci rozwijanie, doskonalenie i poszerzanie swojego wachlarza umiejętności. Od projektowania i symulacji po produkcję i planowanie, 3DEXPERIENCE World  zapewnia jedyny w swoim rodzaju dostęp do umiejętności, narzędzi i zasobów, które umożliwiają kompleksowe rozwijanie produktów.

INNOWACYJNOŚĆ

Daj się zainspirować liderom branży i najtęższym umysłom. Doświadcz na własnej skórze, w jaki sposób wiodące marki i znane osobistości wykorzystują technologię w celu promowania innowacji w projektowaniu, biznesie i rozwijaniu produktów.

WSPÓŁPRACA

Nawiąż kontakt z tysiącami współpracowników i setkami partnerów technologicznych. 3DEXPERIENCE World to okazja, aby stać się częścią niesamowitej społeczności użytkowników i liderów, którzy zawsze podnoszą poprzeczkę i wykraczają poza granice.

CELEBRACJA

Rozbudź swoje pasje dzięki niezapomnianym doświadczeniom. 3DEXPERIENCE World to więcej niż tylko wydarzenie — to celebracja tego, co wszyscy kochamy! Daj się porwać niezapomnianym przeżyciom i podziel się swoją pasją wraz z całą naszą społecznością.