aktualności

3DEXPERIENCE WORLD 2024 – Zarejestruj się i uczestnicz online!

Z dumą ogłaszamy naszą obecność na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży projektowania i inżynierii - 3DEXPERIENCE World 2024. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Dassault Systèmes, stanowi platformę dla profesjonalistów i innowatorów którzy pragną odkrywać, uczyć się i dzielić się wiedzą o najnowszych trendach i technologiach w dziedzinie projektowania 3D, inżynierii, zarządzania cyklem życia produktu (PLM), nowych technologii.

Gdzie i kiedy?

3DEXPERIENCE World 2024 odbędzie się w dniach 11–14 lutego 2024 r, ww Dallas w Teksasie, gromadząc tysiące uczestników z całego świata. Wydarzenie to oferuje niezrównaną okazję do zdobywania wiedzy i inspiracji poprzez warsztaty, sesje edukacyjne i prezentacje ekspertów z branży.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się Teksasie organizatorzy przygotowali sesję online i transmisje LIVE na YouTube!

ODWIEDŹ STRONĘ WYDARZENIA I ZAREJESTRUJ SIĘ !

Plan wydarzeń na 3DEXPERIENCE World 2024

Poniżej przedstawiamy opis planu konferencji. Czekają na Was ekscytujące 4 DNI!

General Sessions: Rozpoczęcie wydarzenia obejmuje wystąpienia klientów, wybitnych ekspertów branżowych oraz kierownictwa Dassault Systèmes. Podczas tych sesji omawiane będą nowe technologie i strategie, które napędzają innowacje, wzrost i prosperowanie dla użytkowników SOLIDWORKS, liderów biznesowych i przedsiębiorców. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów i strategii.

Technical Training Sessions: Oprócz sesji ogólnych, dostępnych będzie wiele sesji technicznych, skierowanych do różnych poziomów umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem, znajdziesz tam cenne informacje i wskazówki, które pomogą Ci poszerzyć swoje umiejętności, zwiększyć produktywność i nauczyć się, jak szybko przekształcać pomysły w nowe produkty.

Hands-On Workshops: Podczas wydarzenia odbędą się także warsztaty praktyczne, które umożliwią uczestnikom naukę poprzez praktyczne działania. Będzie można zdobyć nowe umiejętności i odkryć sposoby rozwiązywania codziennych wyzwań związanych z technologią SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE.

Instructional Courses & Best Practices: Instruktażowe kursy oraz sesje z najlepszymi praktykami pomogą uczestnikom zgłębić swoją wiedzę na temat technologii SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE. Dzięki ekspertom z branży dowiesz się, jak efektywnie wykorzystać te narzędzia.

MeetUp Networking Sessions: Dla tych, którzy chcą nawiązać kontakty i dzielić się doświadczeniami, dostępne będą sesje networkingowe. Będzie można porozmawiać z ekspertami SOLIDWORKS, liderami branżowymi i innymi uczestnikami, rozwiązywać wspólne wyzwania i wymieniać się pomysłami.

Get Certified: Jeśli masz ambicję uzyskać certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności w dziedzinie SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE, to wydarzenie daje Ci taką możliwość. Certyfikat może pomóc Ci w znalezieniu pracy, utrzymaniu jej lub awansowaniu w obecnej firmie. To także doskonały sposób, aby wyróżnić się w społeczności użytkowników tych narzędzi.

Worldwide Makers: W ramach wydarzenia zostaną zaprezentowane możliwości związane z projektowaniem, cyfrową obróbką i współpracą. To doskonała okazja, aby poznać potencjał tworzenia i dzielenia się pomysłami oraz doświadczyć wspólnoty pasjonatów i twórców.

WOODEXPERT na 3DEXPERIENCE World 2024

Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość zaprezentowania naszego autorskiego oprogramowania - WOODEXPERT. Nasze stoisko #627 będzie miejscem, gdzie uczestnicy mogą osobiście doświadczyć, jak to innowacyjne rozwiązanie może przekształcić projektowanie i produkcję w branży meblarskiej.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Odwiedzając nasze stoisko na 3DEXPERIENCE World 2024, będziesz miał okazję:

  • Zobaczyć na żywo demonstracje możliwości WOODEXPERT.
  • Porozmawiać bezpośrednio z naszymi ekspertami, którzy mogą pomóc zrozumieć, jak nasze oprogramowanie może zostać dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb.
  • Dowiedzieć się, jak inne firmy w branży meblarskiej wykorzystują WOODEXPERT do innowacji i zwiększania swojej konkurencyjności.
  • Nawiązać cenne kontakty biznesowe i wymienić się doświadczeniami z innymi profesjonalistami z branży.

Zapraszamy wszystkich uczestników do odwiedzenia naszego stoiska #627, aby na własne oczy zobaczyć, jak SOLIDEXPERT i WOODEXPERT mogą wspierać Wasze projekty i pomóc osiągnąć nowe poziomy sukcesu. Do zobaczenia na 3DEXPERIENCE World 2024!

A osoby, które nie pojawią się w Dallas, ale chcą być na bieżąco z najważniejszym wydarzeniem w branży zapraszamy do śledzenia naszych relacji z 3DEXPERIENCE World 2024 i dołączenia do nas w tej niezwykłej przygodzie z SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE!

Autor
solidexpert

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej