Ankieta - wdrożenie CAM! - SOLIDEXPERT

Ankieta - Wdrożenie CAM

DANE FIRMY
INFORMACJE WSTĘPNE FREZARKI
INFORMACJE WSTĘPNE TOKARKI
DODATKOWE INFORMACJE
OSOBA KONTAKTOWA W SPRAWIE MASZYN
Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia, odpisania lub aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com.

Nasze wybrane CASE STUDY

Firma PREVAC mając na uwadze możliwe błędy wynikłe w trakcie produkcji, zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania CAMWorks, które pozwoliło na optymalne przygotowanie obróbki detali i wprowadzenie ewentualnych zmian w technologii czy parametrach samego procesu jeszcze przed rozpoczęciem pracy na maszynie CNC.

Firma posiada nowoczesne biuro konstrukcyjne, które wyposażone zostało m.in. w rozwiązania SOLIDWORKS, PDM oraz Multikonektor. Dzięki temu praca całego działu konstrukcyjnego została usprawniona i przyspieszona, a wymiana informacji między systemem CAD, PDM i ERP zautomatyzowana.

ATMAT - firma m.in. produkująca drukarki 3D - wykorzystuje najnowsze technologie i oprogramowanie. Projekty oferowanych przez ATMAT powstają przy wykorzystaniu rozwiązań SOLIDWORKS wdrożonych przez firmę SOLIDEXPERT. Wśród nich znalazły się SOLIDWORKS CAD 3D, SOLIDWORKS Flow Simulation, SOLIDWORKS Plastics oraz SOLIDWORKS Electrical.