Ankieta - Wdrożenie CAM

DANE FIRMY
INFORMACJE WSTĘPNE FREZARKI
INFORMACJE WSTĘPNE TOKARKI
DODATKOWE INFORMACJE
OSOBA KONTAKTOWA W SPRAWIE MASZYN
Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia, odpisania lub aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę*, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com.

Nasze wybrane CASE STUDY

Firma PREVAC mając na uwadze możliwe błędy wynikłe w trakcie produkcji, zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania CAMWorks, które pozwoliło na optymalne przygotowanie obróbki detali i wprowadzenie ewentualnych zmian w technologii czy parametrach samego procesu jeszcze przed rozpoczęciem pracy na maszynie CNC.

Firma posiada nowoczesne biuro konstrukcyjne, które wyposażone zostało m.in. w rozwiązania SOLIDWORKS, PDM oraz Multikonektor. Dzięki temu praca całego działu konstrukcyjnego została usprawniona i przyspieszona, a wymiana informacji między systemem CAD, PDM i ERP zautomatyzowana.

ATMAT - firma m.in. produkująca drukarki 3D - wykorzystuje najnowsze technologie i oprogramowanie. Projekty oferowanych przez ATMAT powstają przy wykorzystaniu rozwiązań SOLIDWORKS wdrożonych przez firmę SOLIDEXPERT. Wśród nich znalazły się SOLIDWORKS CAD 3D, SOLIDWORKS Flow Simulation, SOLIDWORKS Plastics oraz SOLIDWORKS Electrical.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej