Bądź jak Sherlock Holmes i rozwiąż zagadki projektowe! Zdobądź kody promocyjne do -70%!

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę pełną tajemnic i innowacji? Dołącz do naszej wyjątkowej akcji promocyjnej i odkrywaj kody rabatowe na Platformie 3DEXPERIENCE! Zdobądź zniżki do -70% na oprogramowanie SOLIDWORKS i nie tylko!

Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji promocyjnej?

To nie tylko szansa na zdobycie atrakcyjnych zniżek do -70% na rozwiązania SOLIDWORKS, ale również możliwość zgłębienia wiedzy o Platformie 3DEXPERIENCE, która stanowi przyszłość w projektowaniu, inżynierii i współpracy na skalę globalną.

Bądź jak Sherlock Holmes – użyj swoich detektywistycznych umiejętności i pozwól się ponieść kreatywności – być może odkryjesz nowe sposoby wykorzystania Platformy 3DEXPERIENCE?

Zobacz jak skorzystać z promocji krok po kroku….

Nie znalazłeś kodów na produkty, których potrzebujesz? Pozwól nam być detektywem! Znajdziemy odpowiednie warunki dla Ciebie!

Co możesz zyskać biorąc udział w naszej promocji?

Biorąc udział w promocji możesz zdobyć kody promocyjne do -70% na:

 • Oprogramowanie SOLIDWORKS
 • Dodatkowe rozwiązania do SOLIDWORKS (SOLIDWORKS SIMULATION, SOLIDWORKS ELECTRICAL, SOLIDWORKS FLOW SIMULATION, SOLIDWORKS PLASTICS, DRAFTSIGHT)
 • Kurs online/ eLearning dotyczący Platformy 3DEXPERIENCE

Dlaczego warto skorzystać z promocji już teraz?

Poznanie 3DEXPERIENCE

akcja promocyjna zachęca do eksploracji nowych narzędzi, takich jak platforma 3DEXPERIENCE. To doskonała okazja, by zaznajomić się z innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogą znaleźć zastosowanie w Twojej pracy lub pasji.

Ekscytująca Przygoda

Uczestnicząc w promocji, nie tylko korzystasz z atrakcyjnych zniżek, ale również bierzesz udział w niezapomnianej przygodzie. Rozwiązywanie zagadek w duchu Sherlocka Holmesa to unikalne doświadczenie, które łączy zabawę z możliwością zdobycia realnych korzyści.

Zniżki do -70%

Już teraz uzyskasz dostęp do SOLIDWORKSA i dodatkowych programów w najlepszych warunkach na rynku. Dzięki tym możliwościom możesz dużo łatwiej rozwijać swoją firmę i rozbudowywać stanowiska.

Najnowsze oprogramowanie

Decydując się na SOLIDWORKS u nas, masz dostęp do najnowszego oprogramowania, Oferuje on pełny zakres funkcji i ulepszeń, które znacznie ułatwiają proces projektowania i zwiększają efektywność pracy.

Nie trać czasu! Akcja promocyjna ważna jest do 26.03.2024!

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami promocji i chcesz zdobyć link do modelu skontaktuj się z nami:

 

+48 12 626 06 00 | office@solidexpert.com | wypełniając formularz kontaktowy

Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 ustawy z dn. 23.04.1964r. – Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2023r. poz. 1610 z późn. zm.) oraz innych właściwych przepisów prawa, lecz jedynie zaproszenie do rokowań. Nie może również stanowić dowodu zawarcia umowy z jakimkolwiek podmiotem, w tym umowy przedwstępnej, zobowiązującej lub o podobnym skutku lub złożenia oświadczenia skutkującego zawarciem lub zobowiązującego do zawarcia takowej umowy. Zamieszczone na niniejszej stronie informacje, w tym dotyczące ceny, materiały graficzne, wizualizacje itp. zostały sporządzone z zachowaniem należytej staranności, jednak posiadają charakter wyłącznie poglądowy.

Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej