aktualności

Bezpłatne serie webinarów i szkoleń internetowych SOLIDWORKS CAM i CAMWorks – Zapisz się już dzisiaj!

Sytuacja związana z epidemią COVID-19 wpływa na każdego z nas i jest wciąż dynamiczna. Aby zapewnić i dostarczyć łatwo dostępne materiały szkoleniowe i edukacyjne dla inżynierów z branży CAM, producent programu CAMWorks uruchamił BEZPŁATNĄ serię webinarów CAMWorks. Dzięki temu inżynierowie CAM swój dodatkowy czas mogą wykorzystać na podnoszenie swoich umiejętności i tym samym uzyskać przewagę na rynku pracy w przyszłości. Wspomniana seria seminariów internetowych jest okazją do doskonalenia umiejętności posługiwania się programem CAM oraz pozwala na zapoznanie się z bardziej zaawansowanymi funkcjami i narzędziami, które mogą pomóc w zrealizowaniu dodatkowych zamówień oraz zachowaniu obecnych procesów biznesowych.

Sytuacja związana z epidemią COVID-19 wpływa na każdego z nas i jest wciąż dynamiczna. Aby zapewnić i dostarczyć łatwo dostępne materiały szkoleniowe i edukacyjne dla inżynierów z branży CAM, producent programu CAMWorks uruchamił BEZPŁATNĄ serię webinarów CAMWorks i SOLIDWORKS CAM. Dzięki temu inżynierowie CAM swój dodatkowy czas mogą wykorzystać na podnoszenie swoich umiejętności i tym samym uzyskać przewagę na rynku pracy w przyszłości. Wspomniana seria seminariów internetowych jest okazją do doskonalenia umiejętności posługiwania się programem CAM oraz pozwala na zapoznanie się z bardziej zaawansowanymi funkcjami i narzędziami, które mogą pomóc w zrealizowaniu dodatkowych zamówień oraz zachowaniu obecnych procesów biznesowych.

W najbliższym czasie odbędą się poniższe webinary. Zapraszamy do rejestracji i udziału.

SOLIDWORKS CAM i CAMWorks: Pierwsze kroki

Data: 21 lipca | Godzina: 10:30 EST
Język: angielski

Dołącz do szkolenia na temat korzystania z SOLIDWORKS CAM Standard, zintegrowanego rozwiązania wspierającego programowanie obróbki CNC, które zawarte jest w każdej licencji SOLIDWORKS 2018, 2019 i 2020 z aktywną subskrypcją. Ten webinar jest również odpowiedni dla początkujących użytkowników CAMWorks, którzy chcą rozpocząć korzystanie z CAMWorks. To jednogodzinne szkolenie obejmie podstawy frezowania 2,5 osi, frezowania 3 osie oraz krótkie wprowadzenie do Technologicznej Bazy Wiedzy (TechDB), którą można wykorzystać do zautomatyzowania procesu programowania obróbki CNC. Dodatkowo zostaną poruszone takie tematy jak: wybór narzędzia, rozpoznawanie funkcji, generowanie operacji oraz tworzenie i symulacja ścieżki narzędzia. Nie przegap okazji, aby poznać najnowszą technologię SOLIDWORKS CAM!

SOLIDWORKS CAM dla projektantów: Droga do tworzenia lepszych projektów

Data: 21 lipca | Godzina: 14:00 EST
Język: angielski

Projektowanie dla wytwarzania! Dołącz do webinaru, podczas którego przedstawione zostanie jak można wykorzystać SOLIDWORKS CAM w celu ulepszenia projektów, redukcji kosztów i ułatwienia produkcji zaprojektowanych części. SOLIDWORKS CAM Standard to rozwiązanie CAM zawarte w każdej licencji SOLIDWORKS 2018, 2019 i 2020*. Dowiedz się, w jaki sposób to narzędzie może nie tylko zautomatyzować proces programowania obróbki CNC, ale także być nieocenionym narzędziem do ulepszania projektów pod kątem ich produkcji. Nie przegap okazji i skorzystaj z najnowszej technologii SOLIDWORKS CAM, zarejestruj się do udziału w webinarze już dziś!

* Dostępne dla licencji SOLIDWORKS 2018, 2019 lub 2020 z aktywną usługą subskrypcji.

SOLIDWORKS CAM i CAMWorks: Pierwsze kroki w Technologicznej Bazie Wiedzy

Data: 23 lipca  | Godzina: 10:30 EST
Język: angielski

Zapisz się do seminarium, aby rozpocząć sesję szkoleniową dotyczącą korzystania z Technologicznej Bazy Wiedzy (TechDB) zawartej w SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Podczas tej sesji poruszone zostaną tematy: jak stworzyć maszynę i standardowy zestaw narzędzi  (Tool Crib) dla maszyny, strategie i operacje obróbki, jak zapisać strategie obróbki z powrotem do TechDB do późniejszego użytku, strategie domyślne oraz jak przypisać je do maszyny i wiele więcej! Dowiedz się w jaki sposób Technologiczna Baza Wiedzy może wykorzystać najlepsze praktyki przygotowania obróbki i pomóc zautomatyzować proces programowania obróbki CNC. Nie przegap i zarejestruj się już dziś na ten webinar! Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z SOLIDWORKS CAM lub CAMWorks w pierwszej kolejności zachęcamy do wzięcia udziału w webinarze „SOLIDWORKS CAM & CAMWorks – Pierwsze kroki.

Przyszłość produkcji w erze COVID-19

Data: 23 lipca | Godzina: 14:00 EST
Język: angielski

Obecne sytuacja związania z epidemią COVID-19 zakłóciła działalność firm na całym świecie i wprowadziła zmieniany w obszarze ich produkcji. Według ostatniego badania przeprowadzonego przez National Association of Manufacturers (NAM) – 80% producentów spodziewa się, że pandemia wywrze wpływ finansowy na ich działalność. CAMWorks posiada kilka narzędzi, które pomogą Ci pozostać konkurencyjnym i produktywnym na rynku! Bez względu na to, czy Twoje zespoły pracują w tej samej lokalizacji, czy pracują zdalnie. CAMWorks zapewnia narzędzia do współpracy i automatyzacji, aby utrzymać pełną wydajność produkcji. Dołącz do webinaru by zdobyć wiedzę na temat automatyzacji programowania obróbki części, oszczędności czasu i wykorzystania najnowocześniejszych technologii CAM.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej