aktualności

CadMouse Pro Wireless Left – Mysz dla leworęcznych profesjonalistów CAD

CadMouse Pro Wireless Left to pełnowymiarowa, ergonomiczna mysz dla leworęcznych – i nie tylko – profesjonalistów CAD. Jest to idealne narzędzie do pracy w CAD zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach leworęcznych, ale będzie również świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieliby przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).Nachylony kształt myszy CadMouse Pro Wireless Left pozwala na idealną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości ze dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless Left jest podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.
 
CadMouse Pro Wireless Left jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy i można ją podłączyć na trzy sposoby: technologią Bluetooth® Low Energy, uniwersalnym odbiornikiem USB 3Dconnexion lub kablem micro USB. Podobnie jak inne bezprzewodowe produkty 3Dconnexion nowa mysz jest sprzedawana w zestawie z dopasowanym, półsztywnym futerałem gwarantującym bezpieczny transport.

CadMouse Pro Wireless Left – Mysz dla leworęcznych profesjonalistów CAD

CadMouse Pro Wireless Left to idealne rozwiązanie dla specjalistów CAD, którzy preferują lub potrzebują myszy dla osób leworęcznych. Oferując wyjątkową, precyzyjną technologię firmy 3Dconnexion w pełnowymiarowym, dostosowanym do lewej dłoni korpusie, CadMouse Pro Wireless Left jest podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi CAD.

Zaawansowana ergonomia dostosowana do lewej ręki

CadMouse Pro Wireless Left to nie tylko pełnowymiarowe narzędzie CAD dla osób leworęcznych zaprojektowane właśnie z myślą o nich, to również produkt dla specjalistów CAD, którzy mysz komputerową przekładają z ręki prawej do lewej, aby uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni), które są często wynikiem długich godzin pracy i powtarzających się ruchów dłoni i nadgarstka.

Używanie myszy CadMouse Pro Wireless Left razem z myszą 3D SpaceMouse znajdującą się po prawej stronie daje użytkownikom cierpiącym na powtarzające się urazy ręki możliwość czerpania korzyści z połączenia obu urządzeń, co pomoże im powrócić do naturalnego poziomu wydajności.

Kształt myszy CadMouse Pro Wireless Left z nachyloną krawędzią i wygodnym oparciem pod kciuk, zaprojektowany specjalnie z myślą o wyjątkowo wygodnym użytkowaniu podczas długich sesji pracy w CAD, pozwala ręce spoczywać w naturalnej pozycji na urządzeniu. Przyciski są rozmieszczone idealnie, aby zapewnić jak najmniejszy ruch palców, a duże, inteligentne kółko przewijania, wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje wysoką kontrolę i komfort pracy. Wraz z dedykowanym środkowym przyciskiem myszy przeznaczonym specjalnie dla aplikacji CAD, cechy te zabezpieczają przed dyskomfortem napięcia mięśni i ścięgien napotykanych podczas długich sesji pracy w CAD. CadMouse Pro Wireless Left to też doskonałe uzupełnienie równie ergonomicznej linii myszy 3D typu SpaceMouse firmy 3DConnexion; oba urządzenia tworzą razem najbardziej naturalny, intuicyjny i wygodny sposób pracy w dowolnym środowisku CAD.

Wysoka precyzja, wyjątkowa trwałość

CadMouse Pro Wireless Left, stworzona zgodnie ze wytycznymi wysokiej klasy specjalistów CAD, zapewnia zerowe wygładzanie, przyspieszanie lub filtrowanie w celu uzyskania precyzyjnych wyników nawet w przypadku najbardziej technicznie zaawansowanych projektów. Dzięki czujnikowi wysokiej rozdzielczości i adaptacyjnej częstotliwości próbkowania do 1000 Hz CadMouse Pro Wireless Left idealnie nadaje się do zaspokajania codziennych potrzeb profesjonalistów CAD. Oprócz wysokiej precyzji, CadMouse Pro Wireless Left firmy 3Dconnexion charakteryzuje się również wyjątkową trwałością działania. Główne przyciski myszy wytrzymają do 50 milionów kliknięć, co zagwarantuję specjalistom CAD pracującym standardowo 8 godzin dziennie długie lata użytkowania. Ślizgacze z politetrafluoroetylenu (PTFE) o niskim tarciu są odporne na zużycie, co oznacza, że CadMouse Pro Wireless Left będzie gwarantowała płynne, precyzyjne ruchy o wiele dłużej niż przeciętna mysz. Dzięki przedłużonej, trzyletniej gwarancji użytkownicy będą mieli pewność bezproblemowego użytkowania i wytrzymałości zakupionego produktu.

Elastyczna łączność

Mysz CadMouse Pro Wireless Left można połączyć z komputerem na trzy sposoby: dzięki technologii Bluetooth Low Energy, uniwersalnemu odbiornikowi 3Dconnexion lub kablowi micro USB. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewnia do trzech miesięcy użytkowania pomiędzy ładowaniami*, co pozwala profesjonalistom CAD zająć się intensywnie pracą, a nie martwić o poziom energii pozostałej w myszy.
*Żywotność akumulatora przy założeniu 8-godzinnej pracy, 5 dni w tygodniu.

Płynna nawigacja, łatwy dostęp do aplikacji

Użytkownicy CAD przybliżają i oddalają modele i rysunki wiele razy dziennie. Funkcja QuickZoom sprawia, że ta czynność jest szybka i prosta. Naciśnięcie przycisków znajdujących się z boku myszy CadMouse Pro Wireless Left oddala lub przybliża model w kierunku kursora; przytrzymanie przycisków wywołuje funkcję ciągłego, precyzyjnego przybliżania / oddalania.
Ulepszone inteligentne kółko Smart Mouse Wheel 2 pozwala użytkownikom na precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD oraz szybkie, regulowane przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne przy wielostronicowych pismach, ponieważ nowe kółko pozwala sprawnie i dokładnie znajdować konkretne strony i fragmenty.
Umieszczony bezpośrednio za kółkiem przycisk gestów otwiera specyficzne dla aktywnej aplikacji lub środowiska menu radialne, co daje użytkownikom błyskawiczny dostęp do ulubionych poleceń za pomocą prostego gestu. Sterownik 3DxWare 10 pozwala na pełne, dostosowane do potrzeb użytkownika konfigurowanie myszy CadMouse Pro Wireless Left i przypisywanie do przycisków ulubionych komend, makr czy menu radialnych. 3Dx Ware 10 rozpoznaje też aktywne środowisko i automatycznie zmienia ustawienia przypisane do aktualnie używanej aplikacji.

Etui w pakiecie

Kompaktowy, lekki i półsztywny pokrowiec 3Dconnexion zapewnia bezpieczny i wygodny transport CadMouse Pro Wireless Left; jest to obowiązkowy element nowoczesnej mobilnej stacji roboczej CAD.

Funkcje i właściwości

 • Ergonomiczny kształt dostosowany do budowy lewej dłoni
 • 7 przycisków (5 programowalnych, łącznie z dedykowanym przyciskiem środkowym)
 • Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodną pracę w CAD
 • Trzy sposoby łączności: uniwersalny odbiornik USB, Bluetooth, kabel micro USB
 • Energooszczędny optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości
 • Wbudowany akumulator o żywotności do 3 miesięcy użytkowania
 • Specjalnie zaprojektowane ślizgacze PTFE
 • Programowalne menu radialne
 • Kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2
 • Funkcja QuickZoom

Specyfikacje techniczne

 • Optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości 7,200 DPI
 • Wbudowany akumulator litowo-polimerowy z 1100 mAh
 • Bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion®
 • Technologia Bluetooth®
 • Adaptacyjne częstotliwości próbkowania: 90Hz (Bluetooth), 125Hz (odbiornik USB) i 1,000Hz (na kablu)
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 126 mm x 74 mm x 44 mm / 5.0” x 2.9” x 1.7”
 • Waga: 140 g / 0.31 lb / 4,94 oz

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej