aktualności

CadMouse Pro Wireless – Precyzyjna, ergonomiczna mysz dla profesjonalistów CAD | NOWOŚĆ

CadMouse Pro Wireless została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo wygodnym użytkowaniu podczas długich sesji w CAD. Ta pełnowymiarowa, ergonomiczna mysz wykorzystuje wyjątkową, precyzyjną technologię firmy 3Dconnexion, dlatego jest dziś podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi CAD.

CadMouse Pro Wireless została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo wygodnym użytkowaniu podczas długich sesji w CAD. Ta pełnowymiarowa, ergonomiczna mysz wykorzystuje wyjątkową, precyzyjną technologię firmy 3Dconnexion, dlatego jest dziś podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi CAD.

Doskonała ergonomia

Konstrukcja myszy CadMouse Pro Wireless zapewnia wyjątkowo wygodne użytkowanie podczas długich sesji pracy w CAD. Kształt miękkiego w dotyku korpusu CadMouse Pro Wireless, z nachyloną krawędzią, zapewniającą idealną rotację nadgarstka oraz wygodnym oparciem pod kciuk, gwarantuje najbardziej naturalne położenie dłoni. CadMouse Pro Wireless jest wyposażona w środkowy przycisk myszy domyślnie zaprogramowany funkcjami aplikacji, z których profesjonaliści CAD korzystają każdego dnia. Klikanie przyciskiem jest bardziej komfortowe i precyzyjne niż kliknięcie kółkiem przewijania na tradycyjnych myszach, wymaga też mniejszej – o prawie 60g – siły nacisku. Razem właściwości te gwarantują, że dyskomfort wynikający z napięcia mięśni i ścięgien napotykanych podczas długich sesji pracy w CAD, będzie dużo mniejszy.

Wyjątkowa trwałość

Przeciętny ekspert CAD klika przyciskami myszy tysiące razy podczas standardowego ośmiogodzinnego dnia pracy. CadMouse Pro Wireless została zaprojektowana tak, by wykonać ponad 50 milionów kliknięć głównymi przyciskami, gwarantując użytkownikom mechaniczną trwałość, jakiej profesjonalista CAD powinien oczekiwać od najwyższej jakości produktów dla CAD. Ślizgacze z politetrafluoroetylenu (PTFE) są odporne na tarcie i zużycie, co oznacza, że CadMouse Pro Wireless będzie gwarantował płynne, precyzyjne ruchy o wiele dłużej niż zwykła mysz komputerowa. 3Dconnexion daje na CadMouse Pro Wireless 3-letnią gwarancję. To, w połączeniu z wysoką jakością wykonania produktu, daje profesjonalistom CAD pewność bezproblemowego użytkowania myszy CadMouse Pro Wireless przez wiele lat.

Elastyczna łączność

Mysz CadMouse Pro Wireless można połączyć z komputerem na trzy sposoby: dzięki technologii Bluetooth Low Energy 4.0, uniwersalnemu odbiornikowi 3Dconnexion lub kablowi z mikro-USB. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewnia do trzech miesięcy bezprzewodowego użytkowania pomiędzy ładowaniami*, co pozwala profesjonalistom CAD zająć się intensywnie pracą, a nie martwić o poziom energii pozostałej w myszy.

*Żywotność akumulatora przy założeniu 8-godzinnej pracy, 5 dni w tygodniu.

Wysoka precyzja, na kablu lub bez

CadMouse Pro Wireless daje użytkownikom pewność zerowego wygładzania, przyspieszania lub filtrowania w celu osiągnięcia precyzyjnych wyników w każdym projekcie. Czujnik o wysokiej rozdzielczości i adaptacyjnej częstotliwości próbkowania do 1000 Hz tworzą idealną mysz dla codziennych potrzeb zawodowych specjalistów CAD.

Płynna nawigacja, łatwy dostęp do aplikacji

Użytkownicy CAD przybliżają i oddalają modele i rysunki wiele razy dziennie. Funkcja QuickZoom sprawia, że ta czynność jest szybka i prosta. Naciśnięcie przycisków znajdujących się z boku myszy CadMouse Pro Wireless oddala lub przybliża model w kierunku kursora; przytrzymanie przycisków wywołuje funkcję ciągłego, precyzyjnego przybliżania / oddalania.

Ulepszone inteligentne kółko Smart Mouse Wheel 2 pozwala użytkownikom na precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD oraz szybkie, regulowane przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach – szczególnie przydatne przy wielostronicowych pismach. Nowe kółko pozwala więc sprawnie znajdywać konkretne strony i fragmenty.

Umieszczony bezpośrednio za kółkiem przycisk gestów otwiera specyficzne dla aktywnej aplikacji lub środowiska menu radialne, co daje użytkownikom błyskawiczny dostęp do ich ulubionych poleceń za pomocą prostego gestu. Sterownik 3DxWare 10 pozwala na pełne, dostosowane do potrzeb użytkownika konfigurowanie myszy CadMouse Pro Wireless i przypisywanie do przycisków ulubionych komend, makr i menu radialnych. 3Dx Ware 10 rozpoznaje też aktywne środowisko i automatycznie zmienia ustawienia przypisane do aktualnie używanej aplikacji.

CadMouse Pro Wireless Left

CadMouse Pro Wireless Left oferuje wiele rozwiązań dla osób naturalnie leworęcznych, poszukujących narzędzi CAD zaprojektowanych z myślą o nich oraz specjalistów CAD, którzy mysz komputerową chcą przełożyć z ręki prawej do lewej, aby uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

Etui w pakiecie

Współcześnie nowoczesne stacje robocze CAD często zmieniają lokalizację, dlatego zabezpieczenie mobilnych urządzeń jest tak istotne. 3Dconnexion do myszy CadMouse Pro Wireless dodaje kompaktowe, lekkie, sztywne etui, które ochroni produkt podczas podróży

Funkcje i właściwości
 • 7 przycisków (5 programowalnych, łącznie z dedykowanym przyciskiem środkowym)
 • Ergonomiczny kształt zapewniający wygodną pracę w CAD
 • Trzy sposoby łączności: uniwersalny odbiornik USB, Bluetooth, kabel
 • Energooszczędny optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości
 • Akumulator o żywotności do 3 miesięcy użytkowania
 • Specjalnie zaprojektowane ślizgacze PTFE
 • Programowalne menu radialne
 • Kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2
 • Funkcja QuickZoom
Specyfikacje techniczne
 • Optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości 7,200 DPI
 • Wbudowany akumulator litowo-polimerowy z 1100 mAh
 • Bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion®
 • Technologia Bluetooth®
 • Adaptacyjne częstotliwości próbkowania: 90Hz (Bluetooth), 125Hz (odbiornik USB) i 1,000Hz (na kablu)
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 126 mm x 74 mm x 44 mm / 0” x 2.9” x 1.7”
 • Waga: 140 g / 0.31 lb / 4,94 oz
Wspierane systemy operacyjne Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 7

Mac OS 10.10 lub wyższy

Zawartość opakowania CadMouse Pro Wireless

Etui ochronne

Odbiornik uniwersalny USB 2.4 GHz

Kabel USB 150cm

Certyfikaty i rejestracje CE, FCC, RCM, BSMI, ROHS, WEEE, NCC, MIC, IC
Gwarancja 3-letnia ograniczona gwarancja sprzętowa

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej