DesignSpark przestaje działać! Zamień go na wieczystą licencję SOLIDWORKS Electrical z rabatem 50%!

Firma DesignSpark poinformowała, że z dniem 29 września 2023 program DesignSpark Electrical zostanie wyłączony. Obecni użytkownicy nie pozostają bez wyjścia. Rozwiązaniem jest migracja danych projektowych do Solidworks Electrical Schematic. Oba te programy mają taki sam interfejs. Tworzenie schematów elektrycznych odbywa się w prosty i intuicyjny sposób.

Wybierz SOLIDWORKS Electrical i zyskaj 50% rabatu!

DesignSpark Electrical zostaje wyłączony!

Firma DesignSpark poinformowała, że z dniem 29 września 2023 roku program DesignSpark Electrical zostanie wyłączony. To ważna zmiana dla wszystkich użytkowników, którzy chcą kontynuować swoje projekty elektryczne bez utraty jakości i wydajności.

Co oznacza to dla Ciebie?

Jeżeli jesteś obecnym użytkownikiem DesignSpark Electrical, nie musisz pozostawać bez rozwiązania. Mamy dla Ciebie alternatywę: Solidworks Electrical Schematic. Co więcej, teraz masz niepowtarzalną okazję skorzystać z 50% rabatu na zakup tego potężnego narzędzia, które upraszcza rysowanie i projektowanie układów oraz schematów elektrycznych.

Sprawdź warunki promocji

Dlaczego Solidworks Electrical Schematic?

ŁATWA
MIGRACJA DANYCH

Migracja danych projektowych jest prosta i bezproblemowa, dzięki czemu Twoje projekty są bezpieczne. Wszystkie posiadane dane z DesignSpark Electrical są w pełni kompatybilne z Solidworks Electrical Schematic, wystarczy, że zainstalujesz go na swoim komputerze.

BEZPROBLEMOWE
PRZEJŚCIE

Oba te programy mają ten sam intuicyjny interfejs, co sprawia, że nauka obsługi Solidworks Electrical Schematic jest szybka i bezbolesna.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Electrical pozwala na tworzenie schematów elektrycznych, hydraulicznych, a także pneumatycznych. To rozbudowane narzędzie do realizacji kompleksowych projektów.

SYNCHRONIZACJA
W CZASIE RZECZYWISTYM

Zmiany w schemacie mogą być na bieżąco aktualizowane w modelu 3D. Dzięki sprawnej integracji ze środowiskiem SOLIDWORKS CAD 3D część elektryczna projektu jest połączona z mechaniką.

BOGATE
BIBLIOTEKI

Wraz z programem dostarczana jest bogata biblioteka symboli m. in. elektrycznych, a także części producentów.

PEŁNA
AUTOMATYZACJA

Oprogramowanie posiada wiele narzędzi konfiguracyjnych, dzięki czemu użytkownik w codziennej pracy ma w pełni zautomatyzowane tworzenie raportów, tworzenie rysunków listew zaciskowych, wyznaczanie trasy w środowisku 3D oraz aktualizacja wprowadzonych zmian.

Poznaj SOLIDWORKS Electrical (ECAD)

Program SOLIDWORKS Electrical jest rozwiązaniem, które pozwoli Ci na integrację schematów elektrycznych z modelami SOLIDWORKS 3D oraz na jednoczesne projektowanie układów elektromechanicznych. Produkt pozwala na szybsze rysowanie, projektowanie schematycznych instalacji i układów elektrycznych, które są gotowe do wdrożenia w modelu 3D CAD. Dzięki funkcji synchronizacji schematu elektrycznego z modelem 3D CAD za pomocą tego rozwiązania ujednolicisz listę materiałów (LM) układu elektrycznego oraz mechanicznego i tym samym zapobiegniesz wystąpieniu błędów spowodowanych wprowadzaniem zmian w projekcie.

SOLIDWORKS Electrical dostępny jest w czterech pakietach: Schematic Standard lub Professional, 3D oraz Professional, dzięki czemu w zależności od potrzeb Twojej Firmy znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Wymagania sprzętowe:

Cechy programu:

 • System Windows® 7 (64-bitowy)/10
  (brak wsparcia pakietów Windows Home,
  szczegóły nt. wspieranych wersji systemu tutaj)
 • 16 GB RAM (minimum)
 • 13 GB wolnego miejsca na dysku
 • CPU 3.3 Ghz lub szybszy
 • Certyfikowana karta graficzna i sterowniki
 • Internet Explorer 11 lub nowszy
 • Produkty Microsoft: Excel i Word min. 2010
 • Możliwość połączenia procesów tworzenia schematów i trójwymiarowego modelowania układów elektrycznych
 • Biblioteka symboli m.in. elektrycznych
 • Synchronizacja w czasie rzeczywistym
 • Schematy obwodów elektrycznych i układów sterowania
 • Okablowanie, wiązki przewodów
 • Szybsze projektowanie schematów i układów elektrycznych
 • Intuicyjny interfejs

Interfejs programu

Obejrzyj filmy i poznaj SOLIDWORKS Electrical

The SOLIDWORKS Electrical Mechanical Ecosystem

Formatki arkusza SOLIDWORKS Electrical – pierwszy krok do tworzenia własnych projektów elektrycznych

Instalacja i aktywacja SOLIDWORKS Electrical

Usługa wdrożenia oprogramowania ECAD

Nie ma lepszego czasu na przesiadkę! Sprawdź warunki promocji:

 • Firma DesignSpark poinformowała, że z dniem 29 września 2023 program DesignSpark Electrical zostanie wyłączony.

 • Już teraz możesz kupić SOLIDWORKS Electrical i uzyskać 50% rabatu na wieczystej licencji PLC oraz ALC dla licencji SWE Standard oraz Professional.

 • Promocja ważna do 31.10.2023

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i uzyskać dostęp do wyjątkowej oferty rabatowej. Nie przegap tej szansy na udoskonalenie swojej pracy!

Skorzystaj z rabatu
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej