aktualności

Klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad – Nowość dla profesjonalistów CAD, grafików i twórców!

Pełnowymiarowa klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną została skonstruowana po to, by wspomóc tworzenie cyfrowych modeli 3D i profesjonalnych projektów. Zmniejszona szerokość umożliwia bardziej ergonomiczne umiejscowienie myszki lub cyfrowego pióra, co przekłada się na naturalną postawę ciała przy pracy. Dwanaście programowalnych klawiszy 3Dconnexion zapewnia dostęp do najczęściej używanych poleceń specyficznych dla danej aplikacji, pozwalając oszczędzić czas i utrzymać koncentrację. Możliwość używania myszy i klawiatury numerycznej jednocześnie sprawia, że praca jest szybsza i bardziej efektywna.

Dzisiaj swoją premierę ma zupełnie nowy produkt od 3DConnexion, czyli klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad.

Pełnowymiarowa klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną została skonstruowana po to, by wspomóc tworzenie cyfrowych modeli 3D i profesjonalnych projektów. Zmniejszona szerokość umożliwia bardziej ergonomiczne umiejscowienie myszki lub cyfrowego pióra, co przekłada się na naturalną postawę ciała przy pracy. Dwanaście programowalnych klawiszy 3Dconnexion zapewnia dostęp do najczęściej używanych poleceń specyficznych dla danej aplikacji, pozwalając oszczędzić czas i utrzymać koncentrację.

Możliwość używania myszy i klawiatury numerycznej jednocześnie sprawia, że praca jest szybsza i bardziej efektywna.

Zarówno główna klawiatura, jak i programowalna, bezprzewodowa klawiatura numeryczna, mają ergonomicznie ukształtowane, wklęsłe klawisze, które doskonale dopasowują się do opuszków palców. Matowa powłoka i zaokrąglone krawędzie zapewniają przyjemne odczucia podczas użytkowania oraz dokładność niezależnie od miejsca naciśnięcia klawisza. Wyposażona w pełnowymiarową podpórkę pod nadgarstki klawiatura ma wyjątkowo cienki kształt, który pozwala umiejscowić ją płasko na biurku, co zapewnia wygodne i łatwe pisanie. Szyfrowana łączność bezprzewodowa między klawiaturą główną a numeryczną pozwala cieszyć się uporządkowanym biurkiem i gwarantuje bezpieczną łączność. Wbudowany w klawiaturę odbiornik umożliwia bezpieczne podłączenie klawiatury numerycznej 3Dconnexion Numpad oraz pięciu dodatkowych bezprzewodowych urządzeń 3Dconnexion.

Jako pierwsi mieliśmy okazję przetestować nowość od 3Dconnexion. Koniecznie obejrzyjcie naszą opinię na temat 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad.

Czym wyróżnia się 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad?

Naturalna postawa. Doskonały workflow.

Klawiatura główna jest pełnowymiarowa, a klawiatura numeryczna jest zupełnie oddzielnym urządzeniem. Pozwala to na umieszczenie myszy lub cyfrowego pióra w wygodnym miejscu, a także na utrzymanie ramion, przedramion i dłoni w bardziej ergonomicznej pozycji.
Możliwość używania myszy i klawiatury numerycznej jednocześnie sprawia, że praca jest szybsza i bardziej efektywna.

Klawisze 3Dconnexion dostosowują się do używanych aplikacji

Klawiatura posiada 12 dodatkowych klawiszy funkcyjnych umieszczonych nad standardowymi klawiszami i natychmiast rozpoznaje aktywne aplikacje oraz ich środowiska. Najczęściej używane polecenia aplikacji są wstępnie zaprogramowane na klawiszach 3Dconnexion, które można również łatwo dostosować do własnych preferencji. Informacja o przypisanych komendach jest w wygodny sposób wyświetlana na ekranie komputera.

Programowalna i bezprzewodowa klawiatura numeryczna

Oddzielny 3Dconnexion Numpad Pro łatwo przystosowuje się do specyfiki pracy użytkownika. Posiada dziewięć programowalnych klawiszy, w tym cztery klawisze 3Dconnexion, które umożliwiają szybki dostęp do poleceń specyficznych dla danej aplikacji. Klawiatura numeryczna łączy się bezprzewodowo z odbiornikiem wbudowanym w klawiaturę główną lub bezpośrednio z komputerem za pomocą technologii Bluetooth. Wbudowany akumulator wystarcza na ponad sześć miesięcy* używania na jednym ładowaniu.

*Czas pracy baterii obliczany przy 8 godzinach pracy dziennie, 5 dni w tygodniu. Czas pracy baterii może się różnić w zależności od ustawień i sposobu użytkowania.

Precyzyjne i lekkie pisanie

Obie klawiatury, główna i numeryczna, posiadają ergonomicznie ukształtowane wklęsłe klawisze, które doskonale dopasowują się do opuszków palców. Matowa powłoka i zaokrąglone krawędzie zapewniają przyjemne odczucia oraz dokładność niezależnie od miejsca naciśnięcia klawisza. Zaawansowany mechanizm nożycowy gwarantuje minimalny opór i stabilność klawiszy. Nasadki klawiszy są wypalane laserowo, co zapewnia trwałość nadruku.

Wygodne wsparcie nadgarstków

Dzięki pełnowymiarowej podpórce pod nadgarstki klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro zapewnia wsparcie minimalizujące zmęczenie rąk. Jej wyjątkowo cienki kształt pozwala umiejscowić ją płasko na biurku, co zapewnia wygodne i łatwe pisanie. Składane nóżki umożliwiają ustawienie klawiatury pod kątem 4,3 stopnia i dopasowanie pozycji do własnych preferencji.

Bezpieczna i zintegrowana łączność

Przewodowe połączenie klawiatury z komputerem oraz szyfrowana łączność bezprzewodowa między klawiaturą główną a numeryczną spełniają surowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach. Zintegrowany bezprzewodowy hub umożliwia bezproblemowe i szybkie połączenie wszystkich urządzeń bezprzewodowych 3Dconnexion z komputerem, dzięki czemu można cieszyć się uporządkowanym biurkiem.

Cechy i funkcje

 • Pełnowymiarowa klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną
 • 12 programowalnych klawiszy 3Dconnexion
 • 4 programowalne klawisze multimedialne
 • Bezprzewodowa klawiatura numeryczna (9 klawiszy programowalnych)
 • Ergonomicznie ukształtowane klawisze z zaawansowanym mechanizmem nożycowym
 • Cienka konstrukcja z pełnowymiarową podpórką pod nadgarstki i składanymi nóżkami
 • Wbudowany bezprzewodowy hub zapewniający bezpieczną łączność
 • Dioda Caps Lock na klawiaturze głównej oraz dioda połączenia i stanu baterii na klawiaturze numerycznej

Łączność

 •  3Dconnexion Keyboard Pro
  Kabel USB (USB-A)
  Wbudowany odbiornik 3Dconnexion® Receiver** Możliwość bezpiecznego podłączenia 3Dconnexion Numpad oraz pięciu dodatkowych urządzeń bezprzewodowych z linii produktów 3Dconnexion SpaceMouse i CadMouse.
 • 3Dconnexion Numpad Pro
  Technologia bezprzewodowega 3Dconnexion® 2,4 GHz (połączenie szyfrowane)
  Technologia Bluetooth® Low Energy (połączenie szyfrowane)
  Kabel USB-C

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nowej klawiatury 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad to zapraszamy do kontaktu z nami!

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej