Kup CadMouse i odbierz CadMouse Pad za darmo! - SOLIDEXPERT

Kup CadMouse i odbierz CadMouse Pad za darmo!

Kup i zarejestruj dowolny nowy model myszy CadMouse przed 30 czerwca 2021 i odbierz bezpłatnie podkładkę CadMouse Pad.

CadMouse to mysz stworzona specjalnie do pracy w aplikacjach CAD. Myszy CadMouse to cenione w branży przemysłowej, specjalistyczne myszy dedykowane dla projektantów i inżynierów, które cechują się innowacyjną ergonomią i precyzyjną kalibracją, zapewniając wyjątkowy komfort i cichą pracę. Ich ergonomia i rozwiązania technologiczne są nieustannie usprawniane w oparciu o wyniki badań naukowych, aby zapewnić doskonałą czułość, szybkość reakcji i precyzję podczas obsługi aplikacji CAD.

Kup mysz CADMouse

Od 17 maja do 30 czerwca 2021 r. kup dowolny nowy model myszy CadMouse w sklepie internetowym 3Dconnexion lub innym wybranym miejscu.

Zarejestruj produkt

Zarejestruj swoją mysz CadMouse i prześlij dowód zakupu tutaj.

Zdobądź podkładkę CadMouse Pad

Otrzymasz bezpłatnie podkładkę CadMouse Pad na adres podany podczas rejestracji. Dostawa gratis.

Odkryj linię myszy CadMouse

Myszy CadMouse to uznane w branży urządzenia stworzone specjalnie dla profesjonalistów projektowania i inżynierii. Ciągłe badania nad ergonomią i udoskonalenia technologiczne zaowocowały wysoką jakością produktów, które zapewniają użytkownikom idealną czułość, reaktywność i precyzyjną kontrolę nad projektami CAD.

Darmowa podkładka CadMouse Pad jest idealnym uzupełnieniem, które zapewni jeszcze większą precyzję i płynność ruchów.

> Szczegóły na temat oferty myszy CadMouse

* Warunki i zasady

Ta oferta jest ważna od 17 maja do 30 czerwca 2021 roku w następujących krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Monako, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

W okresie promocji zakup nowej myszy CadMouse z aktualnej linii produktów uprawnia nabywcę do otrzymania darmowej podkładki CadMouse Pad (koszty wysyłki wliczone w ofertę) po weryfikacji dowodu zakupu załączonego podczas rejestracji produktu na stronie internetowej 3Dconnexion.