SOLIDWORKS w leasingu już od 1049,00 PLN/mies.

Otrzymaj SOLIDWORKS w leasingu już od 1049,00 PLN miesięcznie! Teraz możesz skorzystać z naszej promocyjnej ceny i uzyskać dostęp do potężnego oprogramowania do projektowania 3D. Nie czekaj dłużej - skontaktuj się z nami już dziś, i wybierz najlepszą ofertę!

Dlaczego warto wybrać SOLIDWORKS w leasingu ?

Wybierając leasing oprogramowania SOLIDWORKS, zyskujesz natychmiastowy dostęp do potężnego narzędzia do projektowania 3D, bez potrzeby ponoszenia dużych wydatków na początku. Dzięki elastycznym opcjom płatności, możesz łatwo dopasować umowę leasingową do swoich potrzeb i budżetu. Dodatkowo, leasing umożliwia regularne aktualizacje oprogramowania, zapewniając dostęp do najnowszych funkcji i ulepszeń. Skorzystaj z korzyści leasingu SOLIDWORKS i zacznij projektować już dziś!

Jak wygląda procedura leasingowa?

Jesteś ciekaw jak wygląda procedura leasingowa? Koniecznie sprawdź grafikę po prawej stronie, na której dowiesz się jak wygląda cały proces leasingu oprogramowania w naszej firmie.
Jedną z wielu zalet leasingu jest to, że płacisz regularne miesięczne raty, co ułatwia kontrolowanie budżetu i uniknięcie nieplanowanych wydatków związanych z utrzymaniem oprogramowania i wysokim każdorazowym zakupem per stanowisko.

Jaka wersja oprogramowania podlega pod promocję?

Promocja leasingu obejmuje oprogramowanie SOLIDWORKS Standard w formie licencji wieczystej z subskrypcją na okres 2 lat.* Dzięki temu, jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, to wydajny komputer z wystarczającą mocą do komfortowej pracy oraz miesięczna rata leasingowa.

*Każda zmiana (inny pakiet, dodatkowe moduły, dłuższy czas subskrypcji) powoduje, że kalkulacja kosztów będzie dokonana indywidualnie.

Dlaczego warto skorzystać z promocji już teraz?

Stosunkowo niski próg wejścia

Chcesz użytkować SOLIDWORKS, ale nie chcesz wydawać pełnej kwoty? W takim razie leasing jest czymś dla Ciebie!

Prosta procedura leasingowa

Cała procedura z leasingiem i zakupem jest wyjątkowo prosta. Wystarczy, że spełniasz wszystkie kroki wymagane do skorzystania z leasingu.

Wyjątkowe warunki

Już teraz uzyskasz dostęp do SOLIDWORKSA w najlepszych warunkach na rynku. Dzięki tym możliwością możesz dużo łatwiej rozwijać swoją firmę i rozbudowywać stanowiska.

Najnowsze oprogramowanie

Decydując się na SOLIDWORKS u nas, masz dostęp do najnowszego oprogramowania, Oferuje on pełny zakres funkcji i ulepszeń, które znacznie ułatwiają proces projektowania i zwiększają efektywność pracy.

Korzystaj z najnowszej wersji SOLIDWORKS
i bądź konkurencyjny na rynku!

Leasing najnowszej wersji SOLIDWORKS 2024 to doskonały pomysł z kilku powodów. Po pierwsze, umożliwia dostęp do najnowszych funkcji i ułatwień, takich jak możliwość zapisywania projektów do dwóch wersji wstecz, co zwiększa interoperacyjność. Po drugie, nowe wersje oferują poprawy wydajności, takie jak szybsze przebudowywanie dokumentów i skokowo krótszy czas przebudowy arkuszy blachy, co przekłada się na efektywną pracę.

Dodatkowo, ulepszenia interfejsu użytkownika, narzędzi do tworzenia części i operacji oraz możliwość wyboru elementów importowanych z plików typu STEP sprawiają, że praca staje się bardziej intuicyjna i elastyczna.

Wreszcie, leasing pozwala na stały dostęp do najnowszych funkcji bez konieczności ponoszenia dużych początkowych kosztów, co jest korzystne dla firm, które chcą być na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Poznaj nowości SOLIDWORKS 2024

Szukasz czegoś innego?
Koniecznie sprawdź nasze pozostałe promocje!

PODNOSIMY KOMPETENCJE Wyjątkowe promocje na szkolenia SOLIDWORKS!

Marzysz o zdobyciu nowych umiejętności, poszerzeniu swojej wiedzy lub doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych? Kup szkolenie dla 4 osób w cenie 3, zdobądź 50% zniżki na drugie szkolenie i korzystaj z dnia pełnego wiedzy za tylko 1000€ dla grup do 8 osób!

Propozycja została przygotowana przy uwzględnieniu oprogramowania SOLIDWORKS Standard wraz z 2-letnią subskrypcją finansowanego poprzez leasing na 36-miesięcy ze stałym oprocentowaniem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego. Wniosek o finansowanie podlega wewnętrznej procedurze weryfikacyjnej leasingodawcy, w szczególności obejmującej zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania. Leasingodawca ma prawo odmowy finansowania bez podawania przyczyny, co nie uprawnia do żadnych roszczeń. 

 

Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej