aktualności

Platforma zakupowa Fabriline – otrzymaj darmowy dostęp

Z przyjemnością możemy poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z Platformą Zakupową Fabriline.com!

Czym jest platforma Fabriline i jakie dostarcza nam możliwości?

Fabriline jest to pierwsza w Polsce Platforma Zakupowa dedykowana branży produkcyjnej, która łączy kupców z firmami produkcyjnymi. Doskonałe narzędzie do zlecania produkcji zarówno dla małych firm jak i dużych Działów Zakupów.
Fabriline pozwala w łatwy sposób zarządzać istniejącą bazą dostawców, wyszukiwać nowe firmy do kooperacji oraz organizować bieżące i archiwalne zlecenia produkcyjne. Serwis ułatwia komunikację pomiędzy stronami oraz daje pełną kontrolę nad organizacją zleceń produkcyjnych w firmie.
Z drugiej strony, firmy produkcyjne z wolnymi mocami przerobowymi mają jedno miejsce, gdzie mogą wyszukać zlecenia odpowiadające ich możliwościom technologicznym oraz zarządzać złożonymi ofertami.
Użytkownicy platformy mają do dyspozycji takie funkcje jak: dodawanie nowych zleceń do serwisu, ochrona zleceń poprzez załączone NDA, przeglądanie historii zleceń, moduł wiadomości, tworzenie list dostawców, dodawanie nieograniczonej liczby użytkowników do profilu firmy, dodawanie ofert do zleceń, przeglądanie historii dodanych ofert.
W ramach współpracy z Fabriline.com, do każdej zakupionej licencji SolidWorks dołączamy voucher, upoważniający do 3-miesięcznego darmowego korzystania z planu MAX o wartości 1500zł!

Z przyjemnością możemy poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z Platformą Zakupową Fabriline.com!

Czym jest platforma Fabriline?

Fabriline jest to pierwsza w Polsce Platforma Zakupowa dedykowana branży produkcyjnej, która łączy kupców z firmami produkcyjnymi. Jest to doskonałe narzędzie do zlecania produkcji zarówno dla małych firm jak i dużych Działów Zakupów.  Z drugiej strony, firmy produkcyjne z wolnymi mocami przerobowymi mają jedno miejsce, gdzie mogą wyszukać zlecenia odpowiadające ich możliwościom technologicznym oraz zarządzać złożonymi ofertami.

Jakie możliwości dostarcza nam platforma Fabriline?

Szukanie wykonawcy

Fabriline pozwala kupującym w prosty i szybki sposób pozyskać listę ofert wykonania części na podstawie  dostarczonych rysunków technicznych. Wystarczy zarejestrować się na platformie, dodać projekt, określić jego specyfikacje i… Gotowe! Można przeglądać oferty i wybrać tę, która w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Fabriline pozwala na dodawanie zleceń produkcyjnych do serwisu oraz pomaga zarządzać istniejącą bazą dostawców, wyszukiwać nowe firmy do kooperacji oraz organizować bieżące i archiwalne zlecenia produkcyjne. Serwis ułatwia komunikację pomiędzy stronami oraz daje pełną kontrolę nad organizacją zleceń produkcyjnych w firmie. Użytkownicy platformy mają do dyspozycji takie funkcje jak: ochrona zleceń poprzez załączone NDA, przeglądanie historii zleceń, moduł wiadomości, tworzenie list dostawców, dodawanie nieograniczonej liczby użytkowników do profilu firmy.

Poszukiwanie zleceń

Posiadasz wolne moce produkcyjne, które chciałbyś wypełnić? Wystarczy dołączyć do bazy dostawców Fabriline, dzięki czemu otrzymasz  stały dostęp do bazy projektów z Twojej branży.  Jako dostawca masz możliwość przeglądania zleceń dostępnym na platformie oraz odpowiadania na nie swoją ofertą.  Na platformie znajdziesz oferty, które obejmują realizację usług związanych z praktycznie każdym procesem wytwórczym w branży  stalowej, plastikowej, drewnianej i innych. W ramach dodawanych zleceń na platformie znajdziesz zapytania na temat wykonania poniższych usług:

 • ​Cięcie laserem
 • Gięcie blach
 • Spawanie
 • Frezowanioczenie
 • Druk 3D
 • Przetwórstwo tworzyw sztucznych
 • Obróbka plastyczna
 • Malowanie

Otrzymaj dostęp do Fabriline za darmo!

Miło nam ogłosić, że w ramach naszej współpracy z platformą Fabriline.com przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych Klientów:

Do każdej zakupionej licencji SOLIDWORKS dołączamy voucher,
upoważniający do 3-miesięcznego darmowego korzystania
z planu MAX o wartości 1500zł!

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej