aktualności

Rozwijamy się! Nowe centrum obróbcze CNC w oddziale produkcyjnym SOLIDEXPERT

Po dwóch latach działalności Centrum Obróbki w Rzeszowie i chęci ciągłego rozwoju podjęliśmy decyzję nt. powiększenia naszego parku maszynowego o kolejną obrabiarkę - 3-osiowe Centrum Obróbcze CNC DOOSAN dnm 6700.

Jesień 2019 roku to bardzo ważna data w historii SOLIDEXPERT. To właśnie wtedy nasza firma w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz naszych klientów uruchomiła kolejną gałąź usług – Obróbkę CNC zlokalizowaną w naszym oddziale w Rzeszowie.  W naszym parku maszynowym znalazła się nowoczesna obrabiarka CNC DMG MORI DMU 75 monoBLOCK zapewniająca zaawansowane możliwości obróbki w 2,5, 3, 4 i 5 (3D) osiach  w takich materiałach jak metal czy tworzywa sztuczne.

Nowa oferta firmy spotkała się z dużym zainteresowaniem rynku, czego konsekwencją była ogromna ilość zleconych do obróbki detali oraz pełen kalendarz zaplanowanych zleceń na kilka miesięcy w przód!

Nasze przykładowe realizacje

Po dwóch latach działalności Centrum Obróbki w Rzeszowie i chęci ciągłego rozwoju, podjęliśmy decyzję powiększenia naszego parku maszynowego o kolejną obrabiarkę – 3-osiowe Centrum Obróbcze DOOSAN dnm 6700.  Mamy nadzieję, że dzięki inwestycji w nową maszynę, będziemy w stanie trafić do jeszcze szerszego grona klientów oferując im nowe możliwości, gwarantując dostępność oraz jeszcze krótsze terminy oczekiwania na realizację zleceń! Już teraz zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych.

Parametry maszyny:

  • Maksymalny przesuw w osi X: 1300 mm
  • Maksymalny przesuw w osi Y: 670 mm
  • Maksymalny przesuw w osi Z: 625 mm
  • Wymiary stołu: 1500 x 670 mm

Wszystkie osoby zainteresowane obróbką CNC zachęcamy do kontaktu z nami w celu otrzymania oferty!
Zapraszamy do kontaktu osobistego lub poprzez formularz kontaktowy.

cnc@solidexpert.com | +48 882 010 951 | +48 663 906 366

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej