aktualności

Rusza seria webinarów „Chmura dla inżyniera”! Dowiedz się jak projektować w chmurze i poznaj narzędzia oferowane przez Platformę 3DEXPERIENCE.

Uwaga, rusza seria webinarów SOLIDEXPERT „Chmura dla inżyniera” na temat narzędzi do projektowania w chmurze! Dowiedz się jak projektować w środowisku chmurowym i wykorzystywać nowoczesne rozwiązania oferowane przez Platformę 3DEXPERIENCE. Cykl startuje już 1 czerwca o 10:00.

To będą 4 intensywne webinary z naszymi ekspertami!

Dlaczego warto?

  • Wiedza - Platforma 3DEXPERIENCE to przyszłość. Nie daj się zaskoczyć i zyskaj bezpłatną wiedzę już teraz!
  • Najlepsi eksperci - ucz się od najlepszych ekspertów z branży. Webinar daje możliwość wymiany opinii, zadawania pytań i szukania rozwiązań właściwych dla swojego przedsiębiorstwa.
  • Dodatkowe rabaty - jako uczestnik webinaru otrzymasz specjalne rabaty promocyjne na usługi związane z Platformą 3DEXPERIENCE. Oferta rabatowa zostanie przesłana po zakończeniu serii webinarów "Chmura dla inżyniera".
  • Dostęp do nagrań - zapisując się na webinar, dostaniesz premierowy dostęp do nagrania. Będziesz mógł wrócić do specjalistycznej wiedzy w każdym momencie!

Już teraz odwiedź naszą stronę i zapisz się na pierwsze prelekcje. Spotykać będziemy się online na platformie ClickMeeting. Poniżej agenda:

01/06/2023, godz. 10.00 - Projektowanie w chmurze: Poznaj najnowsze narzędzia i funkcje Platformy 3DEXPERIENCE

Podczas webinaru pokażemy jak wykorzystać pełną moc Platformy 3DEXPERIENCE w projektowaniu 3D. Poznasz narzędzia i przykłady zastosowania Platformy 3DEXPERIENCE zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

wiebinar #1 - rejestracja

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

15/06/2023, godz. 10.00 - Projektowanie w przeglądarce: Poznaj aplikacje chmurowe 3DEXPERIENCE

Weź udział w webinarze i dowiedz się jak wykorzystać nowoczesne narzędzia do projektowania i engineeringu dostępne w przeglądarce internetowej!

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

27/06/2023, godz. 10.00 - Projektowanie w 3DEXPERIENCE CATIA: Najlepsze praktyki i wskazówki

Aplikacje dostępne w ramach CATIA 3DEXPERIENCE dostarczają szereg kompleksowych rozwiązań przeznaczonych do projektowania produktów dla wielu dziedzin inżynierii. Weź udział w webinarze i poznaj narzędzie wspierające proces projektowania 3D CAD.

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

04/07/2023, godz. 10.00 - 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS: wskazówki i triki dla projektantów

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS to kompleksowe rozwiązanie wykorzystywane przez inżynierów tworzących produkty praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu. Podczas webinaru dowiesz się jak wykorzystać pełną moc oprogramowania SOLIDWORKS połączonego z platformą 3DEXPERIENCE.

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

Zapraszamy do udziału!

Autor
solidexpert

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej