aktualności

SOLIDEXPERT Team wystartuje w historycznym rajdzie Rallye Monte Carlo Historique!

Obfitujący w liczne starty, ubiegłoroczny program SOLIDEXPERT Team, był ściśle realizowanym cyklem konsekwentnych przygotowań do najpoważniejszego startu Zespołu w 2020 roku. Wczoraj w godzinach wieczornych, bus serwisowy z Lancią Beta Montecarlo na lawecie, odjechał w kierunku Nicei. Wskazuje to jednoznacznie że załoga wystartuje w historycznym odpowiedniku najstarszego rajdu na świecie - Rallye Monte Carlo Historique.

Obfitujący w liczne starty, ubiegłoroczny program SOLIDEXPERT Team, był ściśle realizowanym cyklem konsekwentnych przygotowań do najpoważniejszego startu Zespołu w 2020 roku. Wczoraj w godzinach wieczornych, bus serwisowy z Lancią Beta Montecarlo na lawecie, odjechał w kierunku Nicei. Wskazuje to jednoznacznie, że załoga wystartuje w historycznym odpowiedniku najstarszego rajdu na świecie – Rallye Monte Carlo Historique.

SOLIDEXPERT Team będzie jedną z pięciu polskich załóg, które w 23 RMCH wystartują wspólnie jako Historic Team Poland. Cała polska ekipa jako miejsce startu wybrała Monte Carlo, skąd już w najbliższy piątek wieczorem wyruszy na trasę rajdu. Pierwszy i zarazem najdłuższy ze wszystkich pięciu etapów rajdu będzie liczył 840 kilometrów (pierwotnie harmonogram zakładał nawet 950 km), na pokonanie których załogi mają do dyspozycji 23 godziny i 27 minut. Po bez mała dobie jazdy uczestnicy rajdu osiągną Valence, które przez kolejne 3 dni będzie bazą rajdu. Trasa całego rajdu w przypadku startu z Monaco liczy około 2300 kilometrów.

Do rajdu zgłosiło się ponad 300 załóg, które po zakończeniu „zlotu gwiaździstego” z 7 europejskich miast, począwszy od 1 lutego będą wspólnie rywalizować na trasie 15 prób jazdy na regularność, o łącznej długości 429,9 km. Pierwsza załoga na mecie rajdu, spodziewana jest w nocy z 4 na 5 lutego, około godziny 1:30. Mamy nadzieję że wśród załóg które ukończą ten morderczy rajd, będzie SOLIDEXPERT Team oraz pozostałe polskie załogi. Trzymamy kciuki i…byle do mety.

Skład i numery startowe Historic Team Poland:

111 Piotr Cisowski/Natalia Cisowska – Polski Fiat 125p (1976)

199 Andrzej Banaś/ Rafał Chronowski – Lancia Beta Montecarlo (1975)

232 Ewa Galińska-Postawka/ Anna Postawka – Polski Fiat 125p (1976)

233 Stanisław Postawka/ Andrzej Postawka Zastava – 101 Specjal (1979)

234 Paweł Stojanowski/Agnieszka Stojanowska – Fiat 128 Sport Coupe (1973)

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej