aktualności

SOLIDWORKS 2024 Preview – Testy BETA wystartowały!

SOLIDWORKS 2024 Preview (kiedyś BETA) jest już dostępny i każdy użytkownik SOLIDWORKS posiadający aktywną subskrypcję może przystąpić do darmowych testów nadchodzącej, najnowszej wersji SOLIDWORKS 2024.

Tylko posiadacze subskrypcji programu:

  • jako pierwsi mogą testować nowe i ulepszone funkcje oraz wersję SOLIDWORKS 2024
  • otrzymują dostęp do globalnej społeczności SOLIDWORKS Preview i informacji nt. działań prowadzonych przez dział R&D
  • mają możliwość dzielenia się opinią nt. nowej wersji programu z zespołami SOLIDWORKS Preview i R&D
  • mogą realnie wpływać na stabilność programu

Dlaczego warto przystąpić do testów SOLIDWORKS 2024 Preview?

Udział w programie SOLIDWORKS Preview pomaga przygotować się do bezproblemowej aktualizacji i migracji do następnej wersji produkcyjnej SOLIDWORKS dla określonego środowiska, danych i przepływów pracy. Co więcej, już na etapie testów, użytkownicy programu mogą zapoznać się z nowymi narzędziami i funkcjami, które zostały zaimplementowane w najnowszej wersji programu. Jest to także dobry czas na czynny udział w zapewnieniu wydajności nowej wersji programu, poprzez zgłaszanie ewentualnych uwag i propozycji zmian do działu R&D, który będzie mógł je uwzględnić jeszcze przed premierą wersji produkcyjnej SOLIDWORKS, a ta zaplanowana jest na listopad!

Harmonogram testów

W tym roku planowane jest tylko jedno wydanie SOLIDWORKS 2024 Preview, zaś same testy startują 10 lipca br. i potrwają do połowy sierpnia. W związku z tym okres wakacyjny to idealny moment do wykorzystania wolnego czasu na poprowadzenie testów SOLIDWORKS 2024 i zgłaszanie ewentualnych sugestii poprawek (SR).

Testuj na komputerze lub online

Program Preview SOLIDWORKS 2024 umożliwia prowadzenie testów nowej wersji SOLIDWORKS po wcześniejszej jego instalacji na komputerze lub bezpośrednio w przeglądarce internetowej, co w szczególności polecane jest osobom, które nie chcą wykonywać instalacji kolejnej wersji SOLIDWORKS na swoim komputerze.

Pliki instalacyjne SOLIDWORKS 2024 BETA można pobrać TUTAJ.

Już teraz zachęcam do dołączenia do społeczności SOLIDWORKS Preview dostępnej na Platformie 3DEXPERIENCE i aktywnego uczestnictwa w testach SOLIDWORKS 2024 Preview (BETA)!

Instrukcję jak dołączyć do programu Preview i wysyłać zgłoszenia nt. nowej wersji można znaleźć TUTAJ.

Życzę udanych testów i szybkiej migracji do nowej wersji SOLIDWORKS 2024!

Autor
Karolina Zych-Masłyk

Kierownik ds. marketingu | SOLIDEXPERT

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej