aktualności

SOLIDWORKS (3DEXPERIENCE) dla StartUp’ów – zobacz co możesz zyskać!

Co łączy firmy UBER – lidera usług transportu samochodowego i elektromobilności, SpaceX – którego silniki Raptor napędzają Falcony latające w przestrzeń kosmiczną czy DJI – z ich niesamowitymi dronami? 

Każdy z powyższych jednorożców zaczynał jako StartUp! 

Definicji StartUPu znajdziemy na pewno kilka. Tą, która mnie przekonuje najbardziej jest pojęcie stworzone przez Erica Riesa. Jego zdaniem startup to przedsięwzięcie, które stworzono w celu wykreowania nowego produktu bądź usługi w warunkach ryzykownych, braku pewności. 

SOLIDEXPERT wie doskonale, że rozpoczęcie własnego biznesu od podstaw jest bardzo trudne. Nie odcinamy się od korzeni i sami wspominamy czasy, kiedy byliśmy kilkuosobową firmą – z wielkimi aspiracjami (odwrotnie proporcjonalnymi do zasobów ?). 

Tworzenie koncepcji produktu, jego testowanie, przygotowanie do produkcji oraz wdrożenie na rynek trudnymi i wymagającymi zadaniami – w szczególności, gdy mamy bardzo ograniczony budżet. 

 

Program 3DEXPERIENCE for StartUPs (dawniej SOLIDWORKS dla Startupów) to inicjatywa, której celem jest wspieranie realizacji innowacyjnych, ambitnych koncepcji produktów poprzez dostarczenie niezbędnych do tego narzędzi (tj. SOLIDWORKS – CAD dla StartUPów) oraz możliwości wzajemnego wypromowania swojego biznesu na rynku komercyjnym.  

Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnych, komercyjnych rozwiązań: 

 • Do projektowania 3D SOLIDWORKS, 
 • Do obliczeń numerycznych – SOLIDWORKS Simulation (w tym Flow czy Plastics), 
 • Do tworzenia wizualizacji i ilustracji – SOLIDWORKS Composer i SOLIDWORKS Visualize, 
 • Do projektów elektrycznych i elektronicznych – SOLIDWORKS Electrical i SOLIDWORKS PCB, 
 • Do wspomagania wytwarzania – SOLIDWORKS CAM. 

SOLIDEXPERT wraz z producentem oprogramowania Dassault Systemes SOLIDWORKS przygotowało dla Ciebie rewelacyjną propozycję! 

Wystarczy spełnić kilka naprawdę prostych warunków: 

 • Należy posiadać firmę, która działa na rynku nie dłużej niż 3 lata i nie jest obecnym Klientem SOLIDWORKS, 
 • Należy być twórcą produktu, który zostanie zaprojektowany w oprogramowaniu SOLIDWORKS, a następnie fizycznie wyprodukowany, 
 • Obrót roczny Twojej firmy musi być mniejszy niż 1 milion $
 • Firma musi być zlokalizowanym na terenie Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych lub Kanady. 

Jeżeli na wszystkie z powyższych możesz odpowiedzieć twierdząco, pozostaje ostatni krok – aplikacja poprzez formularz na naszej stronie https://old.solidexpert.com/formularz-solidworks-for-entrepreneurs/ 

Po zaakceptowaniu przez Producenta Twojego zgłoszenia SOLIDEXPERT skontaktuje się z Tobą, prześle niezbędne numery seryjne i pomoże w instalacji oprogramowania. 

Od tego momentu możesz cieszyć się własną licencją programu! 

Co istotne przez cały czas trwania licencji StartUp  Twoja firma objęta jest pełną pomocą techniczną SOLIDEXPERT. Ma również dostęp do m.in.: 

 • bieżących aktualizacji i nowych wersji programu, 
 • 10 godzin darmowych samouczków online dostępnych na platformie MySOLIDWORKS.com, 
 • bezpłatnej certyfikacji CSWA, 
 • dostępu do platformy My3Dexperience i społeczności 3DExperience. 

Ważne, dodatkowe informacje: 

 1. Licencje StartUP, które otrzymasz są pełnoprawnymi programami do zastosowań komercyjnych. Dokumentacja w nich utworzona nie ma znaków wodnych wersji edukacyjnej czy jakichkolwiek ograniczeń. 
 2. Możesz wnioskować o otrzymanie nawet trzech niezależnych licencji dla każdego z powyższych programów. 
 3. Licencja StartUP jest ważna przez rok czasu. 
 4. Projekty utworzone w wersji StartUP możesz bez przeszkód używać również po jej wygaśnięciu lub przekazywać np. Kooperantom. 

A najlepsze na koniec… 

     5. Dla uczestników programu 3DEXPERIENCE for StartUPs przygotowaliśmy specjalne, atrakcyjne warunki zakupu oprogramowania w przyszłości. 

Nie zwlekaj i już dziś aplikuj – może i Twoja firma zostanie wkrótce Unicornem! 

AUTOR:

Tomasz KĄCKI

Dyrektor handlowy

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej