aktualności

SOLIDWORKS WORLD 2019 – Dzień III

Sześć milionów użytkowników SOLIDWORKS na całym świecie jest odpowiedzialnych za wielki kulturalny renesans skoncentrowany na biznesie, technologii i designie. Ostatni dzień konferencji został poświęcony właśnie tej niesamowitej społeczność użytkowników SOLIDWORKS oraz niesamowitym produktom, które tworzą każdego dnia.

Sześć milionów użytkowników SOLIDWORKS na całym świecie jest odpowiedzialnych za wielki kulturalny renesans skoncentrowany na biznesie, technologii i designie. Ostatni dzień konferencji został poświęcony właśnie tej niesamowitej społeczność użytkowników SOLIDWORKS oraz niesamowitym produktom, które tworzą każdego dnia.

Podczas ostatniej sesji generalnej przedstawiono trzy konkretne historie ze świata sztuki, edukacji i twórców, które rozpoczęły ostatni już dzień konferencji SOLIDWORKS WORLD 2019. Przedstawione historie obejmowały wykorzystanie 3D CAD w tworzeniu rzeźb, pracę Dean Kamena do stworzenia inżynieryjnych supergwiazd jutra oraz umiejętność rozwiązywania problemów związanych z  wiedzą know how druku 3D.

Sesja generalna skoncentrowana była na użytkownikach. Nie mogła odbyć się bez podsumowania  ilości certyfikowanych użytkowników SOLIDWORKS. W trakcie tylko samej konferencji, aż 169 osobom udało się  zdobyć nowe certyfikaty, zaś całkowita liczba certyfikowanych użytkowników SOLIDWORKS osiągnęła już ponad 330 000. Wielu z tych użytkowników bierze również czynny udział w grupach użytkowników SOLIDWORKS tzw. SWUGN, która jest miejscem do tworzenia nowych znajomości,  uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych podczas spotkań organizowanych na całym świecie, a także na corocznym wydarzeniu online SLUGME.

Nowe podejście do historii użytkowników SOLIDWORKS objawiło się w zorganizowanym konkursie 3DEXPERIENCE Pitch. Trzy startupy, SparkCharge, Skelmet i Rize, w przeciągu tylko 5 minut przedstawić swoją wizję biznesu przed zespołem ekspertów oraz publicznością, która ich oceniała. Uczestnicy walczyli o wejście  do tzw.  3DEXPERIENCE Lab Accelerator.

Wreszcie, profesjonalny sportowiec i astronauta, Leland Melvin, przedstawił inspirującą sesję na temat znaczenia edukacji, mentalności i wytrwałości w osiąganiu celów i pomaganiu innym w dążeniu do jaśniejszej przyszłości. Jest to prezentacja warta wysłuchania!

Pełen zapis sesji generalnej trzeciego dnia konferencji dostępny jest poniżej. Zachęcamy do obejrzenia!

 

Społeczność SOLIDWORKS i renesans kulturowy poprzez 3D (18:15)
Eduardo Ramirez i tworzenie sztuki za pomocą SOLIDWORKS (20:00)
Dean Kamen i inspirowanie następnej generacji wspaniałych umysłów (25:10)
Drukowanie 3D Nerd (30:55)
Podsumowanie certyfikacji (36:15)
SWUGN (38:00)
SOLIDWORKS for Entrepreneurs, konkurs 3DEXPERIENCE Pitch (45:35)
Wystąpienie SparkCharge (51:25)
Wystąpienie  Skelmet (1:00:50)
Wystąpienie  Rise (1:13:42)
Przegląd Greentown Labs (1:25:28)
Ogłoszenie zwycięzcy 3DEXPERIENCE Pitch (1:29:00)
Wystąpienie Leland Melvin (1:32:00)
Zakończenie konferencji przez Gian Paolo Bassi  (1:59:10)

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej