SOLIDWORKS WORLD 2019 - Dzień III - SOLIDEXPERT

SOLIDWORKS WORLD 2019 – Dzień III

Sześć milionów użytkowników SOLIDWORKS na całym świecie jest odpowiedzialnych za wielki kulturalny renesans skoncentrowany na biznesie, technologii i designie. Ostatni dzień konferencji został poświęcony właśnie tej niesamowitej społeczność użytkowników SOLIDWORKS oraz niesamowitym produktom, które tworzą każdego dnia.

Podczas ostatniej sesji generalnej przedstawiono trzy konkretne historie ze świata sztuki, edukacji i twórców, które rozpoczęły ostatni już dzień konferencji SOLIDWORKS WORLD 2019. Przedstawione historie obejmowały wykorzystanie 3D CAD w tworzeniu rzeźb, pracę Dean Kamena do stworzenia inżynieryjnych supergwiazd jutra oraz umiejętność rozwiązywania problemów związanych z  wiedzą know how druku 3D.

Sesja generalna skoncentrowana była na użytkownikach. Nie mogła odbyć się bez podsumowania  ilości certyfikowanych użytkowników SOLIDWORKS. W trakcie tylko samej konferencji, aż 169 osobom udało się  zdobyć nowe certyfikaty, zaś całkowita liczba certyfikowanych użytkowników SOLIDWORKS osiągnęła już ponad 330 000. Wielu z tych użytkowników bierze również czynny udział w grupach użytkowników SOLIDWORKS tzw. SWUGN, która jest miejscem do tworzenia nowych znajomości,  uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych podczas spotkań organizowanych na całym świecie, a także na corocznym wydarzeniu online SLUGME.

Nowe podejście do historii użytkowników SOLIDWORKS objawiło się w zorganizowanym konkursie 3DEXPERIENCE Pitch. Trzy startupy, SparkCharge, Skelmet i Rize, w przeciągu tylko 5 minut przedstawić swoją wizję biznesu przed zespołem ekspertów oraz publicznością, która ich oceniała. Uczestnicy walczyli o wejście  do tzw.  3DEXPERIENCE Lab Accelerator.

Wreszcie, profesjonalny sportowiec i astronauta, Leland Melvin, przedstawił inspirującą sesję na temat znaczenia edukacji, mentalności i wytrwałości w osiąganiu celów i pomaganiu innym w dążeniu do jaśniejszej przyszłości. Jest to prezentacja warta wysłuchania!

Pełen zapis sesji generalnej trzeciego dnia konferencji dostępny jest poniżej. Zachęcamy do obejrzenia!

 

Społeczność SOLIDWORKS i renesans kulturowy poprzez 3D (18:15)
Eduardo Ramirez i tworzenie sztuki za pomocą SOLIDWORKS (20:00)
Dean Kamen i inspirowanie następnej generacji wspaniałych umysłów (25:10)
Drukowanie 3D Nerd (30:55)
Podsumowanie certyfikacji (36:15)
SWUGN (38:00)
SOLIDWORKS for Entrepreneurs, konkurs 3DEXPERIENCE Pitch (45:35)
Wystąpienie SparkCharge (51:25)
Wystąpienie  Skelmet (1:00:50)
Wystąpienie  Rise (1:13:42)
Przegląd Greentown Labs (1:25:28)
Ogłoszenie zwycięzcy 3DEXPERIENCE Pitch (1:29:00)
Wystąpienie Leland Melvin (1:32:00)
Zakończenie konferencji przez Gian Paolo Bassi  (1:59:10)