aktualności

SOLIDWORKS za jedyne 1779€! Skorzystaj z najlepszej ceny na BLACK FRIDAY

Black Friday w SOLIDEXPERT właśnie wystartował! Poznaj naszą unikalną promocję, stworzoną z myślą o naszych lojalnych klientach i przyszłych mistrzach projektowania!

Nie przegap okazji – SOLIDWORKS za jedyne 1779!

Tylko teraz, w ramach naszej specjalnej oferty BLACK FRIDAY możesz kupić flagowe oprogramowanie projektowe SOLIDWORKS za jedyne 1779€!

SOLIDWORKS to światowy lider wśród rozwiązań CAD 3D. Umożliwia projektowanie pojedynczych elementów i składanie ich w kompletny model, a także pozwala na przygotowanie dokumentacji produkcyjnej. Setki dodatkowych modułów oraz możliwość poszerzenia zakresu funkcjonalności sprawiają, że oprogramowanie CAD 3D ułatwia automatyzację zadań w każdej firmie, pozytywnie wpływając na optymalizację czasu oraz kosztów produkcji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej promocji:

  • Najlepsza cena na rynku: Tylko teraz SOLIDWORKS dostępny jest za rewelacyjne 1779€. To okazja, której nie możesz przegapić!
  • Pełna funkcjonalność: Otrzymasz pełną wersję SOLIDWORKS z wszystkimi zaawansowanymi funkcjami, które pomogą Ci osiągnąć doskonałość w projektowaniu.
  • Wsparcie techniczne: Kupując teraz, otrzymujesz nie tylko oprogramowanie, ale również dostęp do naszego profesjonalnego wsparcia technicznego, gotowego pomóc w razie potrzeby.
  • Limitowana oferta: Black Friday to okazja jednorazowa! Nie czekaj zbyt długo - lepszego momentu na zakup SOLIDWORKS nie będzie!

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod numerem +48 12 626 06 00, napiszesz na adres: office@solidexpert.com lub wypełnisz formularz kontaktowy (w treści wpisując OFERTA BLACK FRIDAY).

Promocja trwa do 29 listopada 2023.

Autor
solidexpert

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej