Sprzęt

Firma SOLIDEXPERT wykorzystując swoje 20 letnie doświadczenie w branży, oferuje sprawdzone, przetestowane serwery, stacje robocze, monitory oraz manipulatory, które doskonale sprawdzą się w środowisku CAD.

Oferowany sprzęt

Serwery typu tower nadają się idealnie jako podstawowy serwer PDM w małej lub średniej firmie.

Kiedy potrzebna jest większa wydajność, warto pomyśleć o serwerach typu rack, który może posłużyć jako wydajny serwer PDM lub wirtualna stacja robocza SOLIDWORKS w Twojej szafie serwerowej? Żaden problem!

Zamów

Stacje robocze, które spełnią Twoje wymagania!

Sprawdź polecane przez nas rozwiązania lub skorzystaj z naszych wskazówek do zbudowania optymalnej konfiguracji dopasowanej do Twoich potrzeb i Twojego portfela. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby pomóc wybrać Ci możliwie najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź nasze zalecenia i dobierz odpowiednią, certyfikowaną dla SOLIDWORKS stację roboczą. Jeżeli ogranicza Cię budżet możesz skorzystać z polecanych konfiguracji przy złożeniu odpowiedniej.

Zamów

Manipulatory

Model pod pełną kontrolą – manipulator to idealne uzupełnienie dla myszy, pozwala na precyzyjniejsze ruchy, większą ergonomię pracy z SOLIDWORDS. Sprawdź polecane przez nas rozwiązania, które sprawdzają się znakomicie i pozwalają na jeszcze szybszą i sprawniejszą pracę w środowisku CAD.

Myszki

Mysz stworzona z myślą o pracy w SOLIDWORKS sprawdź polecane przez nas modele o wysokiej precyzji oraz ergonomii.

Zamów

3Dconnexion - Manipulatory SpaceMouse i myszki CadMouse

Sprzęt 3Dconnexion

Zalety współpracy

Sprawdzony sprzęt

Od 2002 roku działamy w środowisku CAD - testujemy stacje robocze, manipulatory, mamy wiedzę jakie rozwiązania się sprawdzają.

Profesjonalne doradztwo

Nasi doradcy to doświadczeni specjaliści IT, którzy oferują profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

Najlepsze marki

Współpracujemy i oferujemy rozwiązania wyłącznie topowych, profesjonalnych marek, które zapewniają niezawodność i komfort pracy.

Korzystne ceny

Dzięki naszym partnerstwom, mamy dostęp do preferencyjnych cen oraz terminów realizacji, które oferujemy naszym klientom.

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Zaufali nam

Alter_logo
Aleksander Księżopolski Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3500 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9500 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej