Sprzęt

Firma SOLIDEXPERT wykorzystując swoje 20 letnie doświadczenie w branży, oferuje sprawdzone, przetestowane serwery, stacje robocze, monitory oraz manipulatory, które doskonale sprawdzą się w środowisku CAD.

Oferowany sprzęt

Serwery typu tower nadają się idealnie jako podstawowy serwer PDM w małej lub średniej firmie.

Kiedy potrzebna jest większa wydajność, warto pomyśleć o serwerach typu rack, który może posłużyć jako wydajny serwer PDM lub wirtualna stacja robocza SOLIDWORKS w Twojej szafie serwerowej? Żaden problem!

Zamów

Stacje robocze, które spełnią Twoje wymagania!

Sprawdź polecane przez nas rozwiązania lub skorzystaj z naszych wskazówek do zbudowania optymalnej konfiguracji dopasowanej do Twoich potrzeb i Twojego portfela. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby pomóc wybrać Ci możliwie najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź nasze zalecenia i dobierz odpowiednią, certyfikowaną dla SOLIDWORKS stację roboczą. Jeżeli ogranicza Cię budżet możesz skorzystać z polecanych konfiguracji przy złożeniu odpowiedniej.

Zamów

Manipulatory

Model pod pełną kontrolą – manipulator to idealne uzupełnienie dla myszy, pozwala na precyzyjniejsze ruchy, większą ergonomię pracy z SOLIDWORDS. Sprawdź polecane przez nas rozwiązania, które sprawdzają się znakomicie i pozwalają na jeszcze szybszą i sprawniejszą pracę w środowisku CAD.

Myszki

Mysz stworzona z myślą o pracy w SOLIDWORKS sprawdź polecane przez nas modele o wysokiej precyzji oraz ergonomii.

Zamów

3Dconnexion - Manipulatory SpaceMouse i myszki CadMouse

Sprzęt 3Dconnexion

Zalety współpracy

Sprawdzony sprzęt

Od 2002 roku działamy w środowisku CAD - testujemy stacje robocze, manipulatory, mamy wiedzę jakie rozwiązania się sprawdzają.

Profesjonalne doradztwo

Nasi doradcy to doświadczeni specjaliści IT, którzy oferują profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

Najlepsze marki

Współpracujemy i oferujemy rozwiązania wyłącznie topowych, profesjonalnych marek, które zapewniają niezawodność i komfort pracy.

Korzystne ceny

Dzięki naszym partnerstwom, mamy dostęp do preferencyjnych cen oraz terminów realizacji, które oferujemy naszym klientom.

Przetestuj nasze rozwiązania lub zamów ofertę!

Zaufali nam

Mirosław Wnęk Dyrektor Handlowy

Masz pytania lub jesteś zainteresowany ofertą?Skontaktuj się z nami!

12 626 06 00

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
fax. 12 626 00 92, office@solidexpert.com
NIP 6772380230, REGON: 123060159, BDO: 000329881

 • Od 2002 roku nawiązaliśmy współpracę z 3000 firm
  i przeszkoliliśmy ponad 9000 osób

 • Jesteśmy laureatami wielu nagród branżowych
  np. za najlepszą obsługę klienta

 • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające
  nasze kompetencje

  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej