Szkolenie dedykowane (4 - 8 osób)

Szkolenie dedykowane (4 do 8 uczestników) kierowane jest do osób, które chcą poznać wybrane zagadnienia z różnych grup narzędzi SOLIDWORKS. Dobór przykładów omawianych na szkoleniu odbywa się spośród programu standardowych kursów znajdujących się w ofercie, i ma na celu przedstawić wybrane funkcje programu potrzebne Klientowi, tak aby nie musiał on brać udziału w kilku odrębnych szkoleniach.

Ponad 15 000 przeszkolonych
Szkolimy od 2002 roku
Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Rzeszów, Białystok
Cena: 1540 EUR

zobacz terminy zapytaj o szkolenie

Solidexpert Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

Zapewniamy

Materiały szkoleniowe (w zależności o tematyki kursu), przerwy kawowe, obiad

Wymagania

  • Znajomość systemu operacyjnego Windows.
  • Ukończenie kursu „Części, rysunki, złożenia” (zalecane) lub posiadanie wiedzy na poziomie tego kursu (za wyjątkiem szkoleń dedykowanych dotyczących podstawowego poziomu znajomości programu).

Zakres tematyczny

  • Szczegółowy zakres tematyczny jest ustalany wspólnie z Klientem min. 1 tydzień przed szkoleniem.
  • Szkolenie dedykowane obejmuje dowolne zestawienie lekcji/zagadnień poruszanych w ramach szkoleń oferowanych w Katalogu Szkoleń (poza „Konsultacjami”) i jest realizowane w oparciu o podręczniki oraz na przykładach szkoleniowych. Jest to indywidualnie dobrane szkolenie tematyczne oparte o różne zagadnienia w ramach oferowanych szkoleń komercyjnych.
  • W przypadku potrzeby omówienia indywidualnych pytań Klienta, oferujemy osobną pozycję jaką są „Konsultacje”. Zakres tematyczny szkolenia „Konsultacje” jest podany tutaj.
  • W przypadku wątpliwości jaki rodzaj szkoleń powinien zostać wybrany, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym celem uzyskania wsparcia w doborze odpowiedniego pakietu szkoleń/usług.
Specjalistka ds. szkoleń
Małgorzata Śmierciak
Nasi wybrani klienci:

Opinie uczestników kursu

2019-12-09

Uczestnictwo w szkoleniu było przyjemnością dzięki miłej atmosferze i dużej wiedzy prowadzącego - nie zostało żadne pytanie bez odpowiedzi

Mateusz

2019-12-09

Bardzo sprawnie przeprowadzone szkolenie w miłej atmosferze. Dobrze zaplanowany czas i harmonogram szkolenia (tematów)

Przemysław

Terminy szkoleń

Aktualnie brak terminów.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat szkoleń?

Masz dodatkowe pytania? Napisz. Gwarantuję, że żadne nie zostanie bez odpowiedzi.

    Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności.Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres biuro@solidexpert.com

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej