aktualności

Wracamy z serią webinarów „Chmura dla inżyniera”! Dowiedz się jak zarządzać projektami i współpracować w chmurze z narzędziami Platformy 3DEXPERIENCE

Uwaga seria webinarów SOLIDEXPERT „Chmura dla inżyniera” powraca! W drugiej edycji naszej serii dowiedz się jak zarządzać projektami i cyklem życia produktu, a także poznasz sposoby na efektywną komunikację zespołów w środowisku chmurowym. Wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez Platformę 3DEXPERIENCE. Cykl startuje już 8 lutego o 10:00.

To będą 4 intensywne webinary z naszymi ekspertami!

Dlaczego warto?

  • Wiedza - Platforma 3DEXPERIENCE to przyszłość. Nie daj się zaskoczyć i zyskaj bezpłatną wiedzę już teraz!
  • Najlepsi eksperci - ucz się od najlepszych ekspertów z branży. Webinar daje możliwość wymiany opinii, zadawania pytań i szukania rozwiązań właściwych dla swojego przedsiębiorstwa.
  • Dodatkowe rabaty - jako uczestnik webinaru otrzymasz specjalne rabaty promocyjne na usługi związane z Platformą 3DEXPERIENCE. Oferta rabatowa zostanie przesłana po zakończeniu serii webinarów "Chmura dla inżyniera".
  • Dostęp do nagrań - zapisując się na webinar, dostaniesz premierowy dostęp do nagrań całej serii. Będziesz mógł wrócić do specjalistycznej wiedzy w każdym momencie!

Już teraz odwiedź naszą stronę i zapisz się na pierwszy webinar. Spotykać będziemy się online na platformie ClickMeeting. Poniżej agenda:

08/02/2024, godz. 10.00 - Rewolucja w zarządzaniu projektami – odkryj możliwości Project Planner w chmurze

Odkryj nowe możliwości w efektywnym zarządzaniu projektami! Podczas webinaru dowiesz się jak Project Planner (rola dostępna na Platformie 3DEXPERIENCE) umożliwia zarządzanie projektami z dowolnego miejsca i urządzenia, zapewniając ciągłość pracy i szybką reakcję na zmiany.

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

22/02/2024, godz. 10.00 - Jak współpracować w chmurze? Poznaj sposoby na efektywną komunikację zespołów projektowych

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak unowocześnić pracę Twojego zespołu projektowego i zwiększyć jego efektywność dzięki chmurze? Dołącz do naszego webinaru i odkryj, jak łatwo i skutecznie możesz przechowywać, przeglądać i udostępniać projekty SOLIDWORKS w chmurze, korzystając z 3DSwymer.

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

07/03/2024, godz. 10.00 - PDM w chmurze: Zarządzanie cyklem życia produktu na Platformie 3DEXPERIENCE

Weź udział w webinarze i poznaj nowoczesne narzędzia do zarządzania przepływem pracy i cyklem życia produktu w chmurze. Zrozum, jak Platforma 3DEXPERIENCE wspiera rozwój produktu od pomysłu do wdrożenia na rynek, zapewniając silną i wydajną współpracę między zespołami.

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

14/03/2024, godz. 10.00 - Zrównoważona Inżynieria w środowisku CAD/PLM: Poznaj nowe narzędzia dla ekologicznego projektowania

Zapraszamy na webinar, który skupi się na ekologicznych aspektach projektowania w środowisku CAD/PLM z wykorzystaniem najnowszych narzędzi platformy 3DEXPERIENCE.

Sprawdź agendę i zapisz się na webinar.

Zapraszamy do udziału!

Autor
solidexpert

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej