aktualności

XVI Konferencja SOLIDEXPERT | RELACJA FOTO i WIDEO

XVI konferencja SOLIDEXPERT rozwiązania dla przemysłu już za nami! Blisko 350 uczestników zgromadziło się w Krakowie by móc posłuchać prelekcji nt. rozwiązań dla przemysłu - w końcu  taki właśnie był temat przewodni konferencji! Rozwiązanie programowe CAD/CAM, przemysł 4.0, zarządzanie danymi i procesami, tematyka ERP i PDM, optymalizacja, technologia i sprzęt - to hasła, które nieprzerwanie powtarzały się podczas wydarzenia i o tym właśnie m.in. mogli posłuchać uczestnicy konferencji!

XVI konferencja SOLIDEXPERT rozwiązania dla przemysłu już za nami! Blisko 350 uczestników zgromadziło się w Krakowie by móc posłuchać prelekcji nt. rozwiązań dla przemysłu – w końcu  taki właśnie był temat przewodni konferencji! RozwiązaniA programowe CAD/CAMnowości SOLIDWORKS 2019przemysł 4.0, zarządzanie danymi i procesami, tematyka ERP i PDM, optymalizacja, technologia i sprzęt – to hasła, które nieprzerwanie powtarzały się podczas wydarzenia i o tym właśnie m.in. mogli posłuchać uczestnicy konferencji!

Dzięki tak bogatej i różnorodnej tematyce, XVI Konferencja SOLIDEXPERT cieszyła się dużym zainteresowaniem, zaś w grupie uczestników można było znaleźć konstruktorów CAD, inżynierów procesów, specjalistów IT, kadrę managerską oraz najwyższego szczebla. Przekrój branż obecnych na konferencji firm był również różnorodny. Na wydarzeniu znaleźli się m.in. przedstawiciele branży maszyn i urządzeń, produktów konsumenckich, automotive, przemysłu metalowego i ciężkiego, edukacji i B+R. To tylko upewniło nas w przekonaniu, że XVI Konferencja SOLIDEXPERT jest kierowana do każdego przedstawiciela polskiego przemysłu!

Tegoroczna edycja konferencji odbyła się w zupełnie nowej lokalizacji czyli Starej Zajezdni Kraków, która obecnie pełni funkcję browaru na krakowskim Kazimierzu. Zmiana lokalizacji okazała się strzałem w dziesiątkę, sprzyjała networkingowi i nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Cała konferencja została utrzymana zaś w luźnej, bankietowej atmosferze, która jeszcze bardziej pomogła uczestnikom wydarzenia nawiązać nowe kontakty.

Naszą tradycją jest, aby każda edycja konferencji SOLIDEXPERT miała swój projekt przewodni. W tym roku postawiliśmy sobie cel wysoko. Podjęliśmy się zaprojektowania i zbudowania od podstaw własnej frezarki CNC! Jak na grupę zapalonych inżynierów, udało nam się zrealizować ten projekt. Podczas konferencji odbyła się premiera naszej frezarki. Uczestnicy wydarzenia mogli zobaczyć działającą maszynę na żywo. Frezarka wzbudziła ogromne zainteresowanie i uznanie uczestników, za co bardzo dziękujemy!

Oprócz przygotowanych prelekcji, na uczestników wydarzenia czekały atrakcje w postaci stanowisk partnerów, na których mogli oni porozmawiać nt. sprzętu i oferowanych przez nich rozwiązań programowych. Przygotowaliśmy również stanowiska konsultacyjne, przy których było można przedyskutować nurtujące uczestników tematy. Każdy miał również okazję sprawdzenia swoich umiejętności projektowania na czas w SOLIDWORKS, biorąc udział w konkursie MODELMANIA, którego wyniki zostały ogłoszone pod koniec konferencji. Podczas konferencji wręczono również nagrody w studenckim konkursie projektowym SOLIDWORKS – You Can Design, który został rozstrzygnięty 5 października.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować uczestnikom i partnerom naszej konferencji za udział w naszym wydarzeniu. Bardzo dziękujemy za wybór naszej konferencji i tyle pozytywnych opinii. W oczekiwaniu na kolejną edycję konferencji, zapraszamy do obejrzenia foto i wideo relacji.

Do zobaczenia za rok na XVII Konferencji SOLIDEXPERT!

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej