ZAKOŃCZONY

Dni
Godzin
Minut

Wyniki konkursu

I miejsce

Wiktor Nowak

Projekt zakładał stworzenie modelu zdalnie sterowanego robota, służącego do inspekcji podwodnych konstrukcji. Robot powinien mieć niewielkie rozmiary, umożliwiające przeniesienie go przez jednego człowieka, a także być wyposażony w podstawowy sprzęt służący mu do wykonywania postawionego zadania, a więc kamerę lub aparat cyfrowy. Autor starał się zachować dbałość o najmniejsze detale przedstawiające konstrukcję takiego robota.

II miejsce

Krystian Oziębły

Intencją projektu było stworzenie modelu CAD samochodu odpowiadającego wymiarami pierwowzór, przy zachowaniu wszystkich detali. Szczególną uwagę zwrócono na wygląd zewnętrzny oraz przestrzeń ładunkową. Istotną kwestią w modelu są otwierane oraz przesuwane drzwi które dają realny wgląd na maksymalne wymiary obiektu który chcemy umieścić wewnątrz.

III miejsce

Grzegorz Sajdak

Myśląc o hobbystycznych zastosowaniach zaprojektowałem frezarkę trójosiową przeznaczoną do obróbki drewna lub aluminium, która idealnie sprawdzi się, jako narzędzie pracy w każdym małym warsztacie. Dodatkowo z myślą o domowym przeznaczeniu obrabiarki zaprojektowałem stanowisko pracy dla maszyny, w skład którego wchodzą stół roboczy z niezbędnymi narzędziami znajdującymi się na wyciągnięcie ręki oraz kabiną dla frezarki, pozwalającą utrzymać porządek w miejscu pracy.

item_XL_23445791_33451062

Microsoft Surface

Ultralekki i wszechstronny mobilny komputer to nagroda dla laureata I miejsca!

rfb-ipad-mini4-silver-wifi-2015-o5tw3if7duliqlr9yqtaouq8j545c5xo845uz2cwzk

Tablet Apple iPad

Jaki iPad jest wie każdy - luksusowy i komfortowy w użytkowaniu. W naszym konkursie otrzyma go laureat II miejsca.

3Dconnexion_SpaceMouse-Wireless-Kit_01

3Dconnexion Wireless SpaceMouse Kit

Inżynierowie powinni używać profesjonalnych narzędzi w swojej pracy, taki jest właśnie zestaw myszki i manipulatora 3Dconnexion. Jest to nagroda za trzecie miejsce.

Licencje SOLIDWORKS Student Edition

Dodatkowo osoby z podium, otrzymują licencję oprogramowania SOLIDWORKS.

Opis konkursu

You Can Design to przeznaczony wyłącznie dla studentów konkurs projektowy SOLIDWORKS, którego ideą jest wspieranie młodych i ambitnych studentów uczelni wyższych, którzy projektowanie w SOLIDWORKS uznają za swoją pasję. Organizator konkursu, czyli firma SOLIDEXPERT, wychodzi naprzeciw jego uczestnikom, dając im tak naprawdę wolną rękę w przypadku doboru tematyki nadsyłanych prac konkursowych. Liczy się jedno, zgłaszane prace muszą być własnością uczestników. Dla organizatora nie jest ważne, czy prace zostały przygotowane specjalnie na konkurs You Can Design, są częścią pracy przejściowej/magisterskiej lub brały udział w innych konkursach. Liczy się pomysł oraz pracochłonność projektu, tylko one dają gwarancję zdobycia miejsca na podium. Nie powinna martwić Cię cena SOLIDWORKS, ponieważ studenci, którzy nie posiadają swojej własnej domowej licencji programu, na okres trwania konkursu mogą otrzymać darmowy dostęp do najnowszego pakietu.​

Zwycięski projekt poprzedniej IV edycji konkursu

Przebieg konkursu

Ogłoszenie konkursu

15.04.2019

Zakończenie konkursu

30.09.2019

Ogłoszenie wyników

10.10.2019

Prezentacja projektów

październik 2019

Galeria renderów z poprzedniej edycji konkursu

Zanim wyślesz swoje zgłoszenie koniecznie zapoznaj się z regulaminem studenckiego konkursu YouCanDesign Race Edition.

Gotowy? Ruszaj z nami w wyścig po nagrody – nie daj się innym wyprzedzić! Widzimy się na mecie!

Organizator konkursu:

Partnerzy:

Patronat medialny:

Udostępnij konkurs znajomym!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Formularz zgłoszeniowy

W razie pytań lub problemów proszę przesłać wiadomość na adres: edukacja@solidexpert.com.​

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej