Konkurs SOLIDWORKS You Can Design Race Edition- SOLIDEXPERT

KONKURS Studencki

Do zakończenia:

Dni
Godzin
Minut

Nagrody

StorageReview-Dell-3520

Stacja robocza Dell Precision 3520

Nagroda za pierwsze miejsce to super wydajna stacja robocza firmy DELL o wartości ponad 7500 pln! Zapewnia pełny komfort m.in. przy projektach CAD.

Tablet Apple iPad Mini 4

Jaki iPad jest wie każdy - luksusowy i komfortowy w użytkowaniu. W naszym konkursie otrzyma go laureat II miejsca.

3Dconnexion_SpaceMouse-Wireless-Kit_01

3Dconnexion Wireless SpaceMouse Kit

Inżynierowie powinni używać profesjonalnych narzędzi w swojej pracy, taki jest właśnie zestaw myszki i manipulatora 3Dconnexion. Jest to nagroda za trzecie miejsce.

Licencje SOLIDWORKS Student Edition

Dodatkowo osoby z podium, otrzymują licencję oprogramowania SOLIDWORKS.

Płatny staż w firmie

Niezależnie od podium, wszyscy chętni uczestnicy mają możliwość zawalczyć o płatny staż w firmie Europa Systems. Spośród zgłoszeń przedstawiciele firmy, na podstawie skróconej rekrutacji wyłonią zwycięzcę stażu. Firma składa się z zespołu 170 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów, dostarcza światowej klasy rozwiązania z obszaru automatyzacja procesów logistyczno – magazynowych. Staż w firmie to okazja przede wszystkim, aby zdobywać doświadczenie i wiedzę oraz – dla najlepszych – możliwość stałego zatrudnienia. Uwaga! Na staż mają szansę osoby, które wyślą zgłoszenie do 1.09.2018! Więcej informacji w regulaminie.

Opis konkursu

You Can Design to przeznaczony wyłącznie dla studentów konkurs projektowy SOLIDWORKS, którego ideą jest wspieranie młodych i ambitnych studentów uczelni wyższych, którzy projektowanie w SOLIDWORKS uznają za swoją pasję. Organizator konkursu, czyli firma SOLIDEXPERT, wychodzi naprzeciw jego uczestnikom, dając im tak naprawdę wolną rękę w przypadku doboru tematyki nadsyłanych prac konkursowych. Liczy się jedno, zgłaszane prace muszą być własnością uczestników. Dla organizatora nie jest ważne, czy prace zostały przygotowane specjalnie na konkurs You Can Design, są częścią pracy przejściowej/magisterskiej lub brały udział w innych konkursach. Liczy się pomysł oraz pracochłonność projektu, tylko one dają gwarancję zdobycia miejsca na podium. Nie powinna martwić Cię cena SOLIDWORKS, ponieważ studenci, którzy nie posiadają swojej własnej domowej licencji programu, na okres trwania konkursu mogą otrzymać darmowy dostęp do najnowszego pakietu.​

Zwycięski projekt poprzedniej III edycji konkursu

Przebieg konkursu

Ogłoszenie konkursu

19.04.2018

Zakończenie konkursu

30.09.2018

Ogłoszenie wyników

5.10.2018

Prezentacja projektów

październik 2018

Galeria renderów z poprzedniej edycji konkursu

Zanim wyślesz swoje zgłoszenie koniecznie zapoznaj się z regulaminem studenckiego konkursu YouCanDesign Race Edition.

Gotowy? Ruszaj z nami w wyścig po nagrody – nie daj się innym wyprzedzić! Widzimy się na mecie!

Organizator konkursu:

Partnerzy:

Udostępnij konkurs znajomym!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Formularz zgłoszeniowy

W razie pytań, problemów proszę pisać na: edukacja@solidexpert.com​