aktualności

Najwyższy poziom certyfikacji technicznej Platinum Level Support dla SOLIDEXPERT!

Technicznie Najlepsi to hasło, które niezmiennie towarzyszy Zespołowi SOLIDEXPERT od początku istnienia firmy.  Nie jest to jedynie hasło, a motto, którym kierujemy się na co dzień! Bardzo ważne jest dla nas, aby szkolenia, wdrożenia, wsparcie techniczne oraz pozostałe usługi były świadczone na najwyższym poziomie technicznym. W związku z tym nasi pracownicy stale rozwijają swoje umiejętności techniczne uczestnicząc w szeregu szkoleń oraz certyfikacji technicznej producenta. Dzięki temu możemy stale chwalić się szerokim gronem klientów zadowolonych z jakości naszych usług!

Technicznie Najlepsi to hasło, które niezmiennie towarzyszy Zespołowi SOLIDEXPERT od początku istnienia firmy.  Nie jest to jedynie hasło, a motto, którym kierujemy się na co dzień! Bardzo ważne jest dla nas, aby szkolenia, wdrożenia, wsparcie techniczne oraz pozostałe usługi były świadczone na najwyższym poziomie technicznym. W związku z tym nasi pracownicy stale rozwijają swoje umiejętności techniczne uczestnicząc w szeregu szkoleń oraz certyfikacji technicznej producenta. Dzięki temu możemy stale chwalić się szerokim gronem klientów zadowolonych  z jakości naszych usług!

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.Arkadiusz Sobkowiak | Dyrektor ds. badań i rozwoju w PESA

W przeciągu wielu lat współpracy, firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swojej działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.Agata Wenglorz-Dorsz | Prezes w WENGLORZ

Jednym ze sposobów potwierdzenia naszych kwalifikacji jest Certyfikacja Techniczna Producenta. Bardzo miło nam ogłosić, że nasz Zespół Techniczny stale rozwija się w tym obszarze i dzięki temu uzyskał najwyższym poziom certyfikacji technicznej otrzymując certyfikat Platinum Level Support. Co to oznacza? Osiągnęliśmy pełną, wymaganą certyfikację SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE dla 5 obszarów rozwiązań:

 • Projektowanie i inżynieria
 • Symulacje i obliczenia
 • Wytwarzanie i produkcja
 • Zarządzanie
 • Marketing i sprzedaż

Najwyższa Certyfikacja Techniczna SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE to gwarancja wiedzy  i wysokich umiejętności technicznych, z której jesteśmy dumni i którą staramy się stale utrzymywać!

Czym jest program Certyfikacji Technicznej Resellerów? 

Każdy z Dystrybutorów SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE zobowiązany jest do prowadzenia certyfikacji swoich pracowników w 5 obszarach: projektowanie i inżynieria, symulacje i obliczenia, wytwarzanie i produkcja, zarządzanie, marketing i sprzedaż.  W zależności od odsetka osób angażujących się w certyfikację techniczną w danym obszarze, przyznawany jest jeden z 4 poziomów certyfikacji: Bronze > Silver > Gold > Platinum. Im wyższy poziom, tym większa część wszystkich osób u Partnera angażuje się w program certyfikacji.

,

zapisz się na newsletter

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

  30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

  Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej