aktualności

SOLIDEXPERT – Dlaczego warto do nas dołączyć!

SOLIDEXPERT to grupa ponad 80 inżynierów oraz specjalistów w swojej branży. To także grupa ludzi, którzy lubią spędzać ze sobą czas oraz razem współpracować. W SOLIDEXPERT bardzo dobrze rozumiemy ideę pracy grupowej - w końcu wszyscy pracujemy na sukces firmy!

SOLIDEXPERT to grupa ponad 80 inżynierów oraz specjalistów w swojej branży. To także grupa ludzi, którzy lubią spędzać ze sobą czas oraz razem współpracować. W SOLIDEXPERT bardzo dobrze rozumiemy ideę pracy grupowej – w końcu wszyscy pracujemy na sukces firmy!

W SOLIDEXPERT rozumiemy potrzebę rozwoju naszych pracowników, dlatego oferujemy im szkolenia w kraju i za granicą, aby nieprzerwanie mogli podnosić swoje kompetencje i być najlepsi w tym co robią. Każdy kto do nas dołączy oprócz pakietu niezbędnych szkoleń wprowadzających i sprzętu otrzymuje również pakiet benefitów tj. prywatna opieka medyczna, karta Multisport czy ubezpieczenie na życie.

Rodzinny klimat pracy oraz przyjazna atmosfera jaka panuje wśród naszych pracowników spowodowała, że nie tylko chętnie spędzają ze sobą czas w pracy, ale również wspólnie realizują swoje pasje poza nią. Często znajomości zawarte w firmie przeradzają się w przyjaźnie na długie lata!

Ostatnie lata i ciągły rozwój SOLIDEXPERT spowodowały, że otwieraliśmy nowe oddziały firmy w Polsce oraz poszerzaliśmy swoją ofertę o nowe usług i produkty. W związku z tym ciągle szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i razem z nami pracować na sukces firmy!

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i móc się rozwijać to aplikuj do nas! Wszystkie oferty pracy można znaleźć na poniższej stronie.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?
Koniecznie posłuchajcie co sami pracownicy firmy mają Wam do powiedzenia.

,

zapisz się na newsletter

    Jesteś zainteresowany rozwiązaniem SOLIDWORKS?

    30 dni testów oprogramowania bez zobowiązań - sprawdź już teraz!

    Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej