FAQ Baza Wiedzy SOLIDWORKS PDM

Pytania, tutoriale, odpowiedzi, porady, podpowiedzi dla programu SOLIDWORKS PDM.

Gdzie przechowywane są dane projektowe w SOLIDWORKS PDM?

Jesteś tutaj:

Dane projektowe, czyli pliki znajdujące się w przechowalni SOLIDWORKS PDM archiwizowane są na tzw. serwerze archiwum, a konkretnie na zasobach dyskowych zarządzanych przez usługę serwera archiwum SOLIDWORKS PDM.

Struktura folderów i plików na serwerze archiwum jest zupełnie inna niż struktura widoczna przez użytkowników po zalogowaniu się do przechowalni. SOLIDWORKS PDM archiwizuje pliki (jak również wersje plików) według automatycznie nadawanego unikatowego identyfikatora pliku.

Lokalizacja wspomnianego archiwum definiowana jest podczas instalacji składników serwerowych PDMa. Oczywiście w razie potrzeby lokalizacja ta może zostać zmieniona, poprzez wykonanie według odpowiedniej procedury przeniesienia archiwum. Przeniesienie archiwum może być wykonane dla całego archiwum lub dla jego części. Główny podział serwera archiwum dla przechowalni to 16 podfolderów od „0” do „F”:

gdzie każdy z nich może znajdować się w innych lokalizacjach, na innych dyskach.

 

 

Więcej informacji:

Czy artykuł był pomocny?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
How can we improve this article?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej