FAQ Baza Wiedzy SOLIDWORKS CAD

Pytania, tutoriale, odpowiedzi, porady, podpowiedzi dla programu SOLIDWORKS CAD.

Jak mogę nauczyć się obsługi programu SOLIDWORKS?

Nauka obsługi programu SOLIDWORKS może odbywać w różny sposób. Pierwszym z nich jest skorzystanie z darmowego wbudowanego samouczka w programie SOLIDWORKS. Taki samouczek pomoże nam poruszać się sprawniej po programie oraz jak prawidłowo projektować.

Drugim sposobem również darmowym jest korzystanie z różnego rodzaju filmików objaśniających działanie programu. W tym celu zapraszam na naszego bloga technicznego: SOLIDMANIA oraz nasz kanał YouTube.

Ostatnim sposobem i najbardziej zalecanym jest skorzystanie z płatnych szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowanych pracowników czy też skorzystania z platformy MySOLIDWORKS. Dzięki takim szkoleniom wiele rzeczy oczywistych dla ludzi pracujących na SOLIDWORKS którzy tworzą darmową treść są pomijane lub po prostu nie są znane. Dzięki temu, że nasi pracownicy znają program i jego możliwości, są w stanie wyjaśnić wszystko z każdego zakresu programu.

W celu dowiedzenia się więcej o naszych szkoleniach zapraszam na:

Czy ten artykuł był pomocny?
2.8 out Of 5 Stars

2 ratings

5 Stars 50%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 50%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej