FAQ Baza Wiedzy SOLIDWORKS CAD

Pytania, tutoriale, odpowiedzi, porady, podpowiedzi dla programu SOLIDWORKS CAD.

W czym SOLIDWORKS jest lepszy od innych programów?

Cechy wyróżniające program SOLIDWORKS:

  • Intuicyjny interfejs. SOLIDWORKS posiada najbardziej przyjazne środowisko pracy.
  • Wydajne środowisko projektowania. Nie ma problemu z pracą na dużych złożeniach, generowaniem widoków przekroju składających się z dziesiątek tysięcy komponentów, a także renderowaniem najbardziej wymagających scen. SOLIDWORKS to obecnie najbardziej wydajny CAD 3D na świecie, dzięki czemu Twoje projekty będą powstawały znacznie szybciej.
  • Uniwersalność. Dzięki bardzo rozbudowanym funkcjom oraz ponad 300-stu dodatkom, rozwiązania SOLIDWORKS mogą zostać zaadaptowane do projektowania nie tylko maszyn i urządzeń, ale również wzornictwa przemysłowego czy produktów konsumenckich.
  • Gdy pojawią się nowe potrzeby, możesz doinstalować nowe moduły. Obliczenia, zarządzanie, wizualizacja – wszystko w jednym oknie i wszystko na jednym modelu. Bez importu, przełączania aplikacji, bez błędów konwersji i synchronizacji plików.
  • Społeczność. SOLIDWORKS jest współtworzony przez jego użytkowników oraz partnerów na całym świecie. Są to ludzie, którzy z pasją tworzą projekty, a także udostępniają swoją wiedzę z zakresu SOLIDWORKS w postaci wielu przydatnych materiałów.
  • Popularność. Najbardziej popularny CAD 3D. Na świecie z SOLIDWORKS korzysta ponad 5 milionów użytkowników z ponad 260 000 przedsiębiorstw. W Polsce to ponad 15 000 licencji w blisko 4 000 firmach. Ponadto, program jest popularyzowany w szkołach oraz na uczelniach wyższych.

 

Zobacz więcej:

Czy ten artykuł był pomocny?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej