FAQ Baza Wiedzy SOLIDWORKS CAD

Pytania, tutoriale, odpowiedzi, porady, podpowiedzi dla programu SOLIDWORKS CAD.

SOLIDWORKS nie odpowiada co znaczy ten komunikat?

„SOLIDWORKS nie odpowiada” jest domyślnym komunikatem systemu WINDOWS, który pojawia się kiedy interfejs programu nie odpowiada na interakcję z użytkownikiem. Może być to związane z przetwarzaniem polecenia lub błędem, który poskutkował zawieszeniem się działania aplikacji. Na podstawie samego komunikatu nie da się określić, która sytuacja występuje w danej chwili.

S pracy programu można sprawdzić za pomocą Menadżera zadań systemu WINDOWS (klikając prawym klawiszem myszy na pasek zadań systemu, z poziomu menu kontekstowego należy uruchomić Menadżer zadań ). Jeśli zużycie mocy procesora przez program SOLIDWORKS na poziomie niezerowym oraz stan zużycia pamięci zmienia się w czasie – to znaczy, że program jest w trakcie pracy.

Zazwyczaj wystarczy poczekać kilka chwil, a aplikacja wróci do normalnego funkcjonowania.

Jeśli tak się jednak nie stanie , można wymusić zamknięcie programu, natomiast – w tym wypadku – wszystkie niezapisane zmiany będą utracone.

 

Zobacz więcej:

Czy ten artykuł był pomocny?
0.5 out Of 5 Stars

1 rating

5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 100%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej