FAQ Baza Wiedzy SOLIDWORKS CAD

Pytania, tutoriale, odpowiedzi, porady, podpowiedzi dla programu SOLIDWORKS CAD.

Kto może się nauczyć programu SOLIDWORKS?

Programu SOLIDWORKS w teorii nauczyć może się każdy. Jednakże wiedza która jest potrzeba do pełnego rozumienia programu oraz pełnej funkcjonalności bez wykształcenia technicznego oraz potrzebnych kursów jest bardzo potrzebna. Taka sama zasada dotyczy większości programów technicznych. Należy pamiętać, że program SOLIDWORKS to tylko narzędzie do wykonania pracy. Natomiast wiedza którą posiada użytkownik to bardzo duża pomoc, aby praca była wydajna i nie zabierała więcej czasu niż jest to w praktyce przewidywane.

W celu pogłębienia swojej wiedzy, czy też nabycia podstawowych umiejętności w programie SOLIDWORKS można skorzystać z całej gamy szkoleń z zakresu całego oprogramowania. Można również skorzystać z wbudowanego w programie „Samouczka”. Natomiast sam samouczek nie nauczy nas pełnej funkcjonalności programu. Należy również pamiętać, że każde szkolenie jest certyfikowane i prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników. Aby dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty szkoleń.

Więcej informacji:

Czy ten artykuł był pomocny?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej