FAQ Baza Wiedzy SOLIDWORKS CAD

Pytania, tutoriale, odpowiedzi, porady, podpowiedzi dla programu SOLIDWORKS CAD.

Jaka jest różnica między aktywacją lokalną a licencjonowaniem SOLIDWORKS online?

Licencjonowanie online SOLIDWORKS to nowa metoda licencjonowania, która oferuje znaczne korzyści w porównaniu z tradycyjną aktywacją. Licencjonowanie online pozwala licencji na „podążanie” za użytkownikami zamiast pozostawania na aktywowanym komputerze. Jest to bardzo przydatne dla klientów, którzy muszą uruchamiać swoje produkty na więcej niż jednej maszynie. Dodatkowo, logując się do SOLIDWORKS, użytkownicy mogą również bezproblemowo synchronizować swoje ustawienia, uzyskiwać dostęp do chronionego przez SOLIDWORKS portalu internetowego lub lokalizacji plików w sieci.

Istnieją również znaczne korzyści dla Administratora SOLIDWORKS. Korzystając z licencjonowania online SOLIDWORKS, licencja nigdy nie jest „zablokowana” na komputerze i można ją w dowolnym momencie odzyskać w celu ponownego przypisania do innego użytkownika, o ile nie ma aktywnych sesji.

UWAGA: Licencjonowanie online dla użytkowników SOLIDWORKS 2018 SP 0 – SOLIDWORKS 2021 SP 4.0 będzie dostępne tylko do 12.02.2022! Licencjonowanie online nie będzie już dostępne dla SOLIDWORKS 2022 oraz nowszych wersji programu. 

Zobacz więcej:

Czy ten artykuł był pomocny?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej