FAQ Baza Wiedzy SOLIDWORKS CAD

Pytania, tutoriale, odpowiedzi, porady, podpowiedzi dla programu SOLIDWORKS CAD.

Jak mogę przenieść licencję SOLIDWORKS na inny komputer?

Przenoszenie licencji SOLIDWORKS na inny komputer to jeden z najczęstszych tematów poruszanych przez naszych klientów. Aby sobie na takie pytanie odpowiedzieć należy pamiętać, że jedna licencja SOLIDWORKS przypisana jest do jednego stanowiska. To nie oznacza, że do końca istnienia firmy tylko jeden konkretny komputer będzie mógł z tej licencji korzystać. Licencja stanowiskowa nie oznacza, że przypisane jest do konkretnego stanowiska a raczej, że korzystać z licencji może tylko jeden komputer w danej chwili. Aby przenieść licencję na inny komputer należy pamiętać o dezaktywacji licencji. Dezaktywacja licencji jest niezbędna by móc korzystać z tej licencji na innym komputerze.

Po dezaktywacji wchodząc na nowy komputer na którym żadna licencja nie jest wprowadzona, program poprosi o wprowadzenie jej numeru. Jeśli prawidłowo dezaktywowaliśmy licencję jej ponowna aktywacja ale na innym komputerze powinna się powieść.

Więcej informacji:

 

 

Czy ten artykuł był pomocny?
4.5 out Of 5 Stars

1 rating

5 Stars 0%
4 Stars 100%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.

Strona solidexpert.com zbiera dane użytkownika, personalizuje działania marketingowe z pomocą internetowych plików Cookies. Dowiedz się więcej